• Odporúčame
Imunoglukan P4H ACUTE! Kids 100ml

Imunoglukan P4H ACUTE! Kids 100ml

Tekutý výživový doplnok pre deti a dospelých určený na krátkodobú intenzívnu podporu imunitného systému a dýchacích ciest

8,10 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
13,90 €
Skladom
7,35 €
Skladom
9,10 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Zloženie:

voda, Baza čierna (Sambucus nigra) – šťava z plodov, kvetový med, agávový sirup, Rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia)– extrakt z rastliny, Imunoglukan®, Huľavník lekársky (Sisymbrium officinale) – extrakt z rastliny, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), Ríbezľa čierna (Ribes nigrum) – šťava z plodov, Muškát juhoafrický (Pelargonium sidoides) – extrakt z koreňa, vitamín C (kyselina L-askorbová), konzervačná látka (sorban draselný), sladidlo (sukralóza), zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy).

Aktívna látka Obsah v 10 ml RVH*
Baza čierna           1500 mg  
Rosnička okrúhlolistá            300 mg  
Imunoglukan®

           100 mg

 
Huľavník lekársky              75 mg  
Ríbezľa čierna              54 mg  
Muškát juhoafrický             30 mg  
Vitamín C            26,4 mg   33%

 

 

 

 

 

 

 

RVH - referenčná výživová hodnota

 

Informácia pre spotrebiteľa:

Príznakmi začínajúcej infekcie sú tečúci nos, kýchanie, suchosť a škriabanie v hrdle, bolesť vedľajších nosových dutín, kašeľ, únava, vyčerpanosť organizmu a často aj zvýšená teplota. Tieto príznaky sú prvým signálom, ktorý nás upozorní na začínajúcu infekciu. Obranné mechanizmy organizmu v tejto fáze začínajú bojovať s infekciou a kladú zvýšené nároky na aktiváciu, tvorbu a delenie buniek imunitného systému. V akútnom stave, ako je napr. akútna respiračná infekcia, dochádza k zvýšenej tvorbe imunitných buniek, ako aj k zvýšenej potrebe vitamínu C. V tomto období je vhodné podporiť správne fungovanie imunitného systému.Imunoglukan®je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.Vitamín C si náš organizmus nedokáže syntetizovať, a preto je potrebné prijímať ho v potrave. Telo prijme len toľko vitamínu C, koľko potrebuje. Je nevyhnutný pre život a udržanie zdravého organizmu, nakoľko v ľudskom tele vykonáva mnoho dôležitých funkcií. Svojím pôsobením prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu imunitného systému a zníženiu vyčerpania a únavy. Pelargónia – známa tiež ako muškát. Štandardizovaný extrakt z koreňa obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (umckalin a ďalšie kumaríny, flavonoidy a i.), ktoré majú vplyv na správnu funkciu dýchacích ciest. Baza – použitie kvetov, plodov aj listov je známe pri podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu aj pri akútnych problémoch dýchacích ciest. Vďaka antioxidačnému pôsobeniu účinných látok má schopnosť spomaľovať poškodenie buniek voľnými kyslíkovými radikálmi.Ríbezľa – listy, plody aj semená obsahujú látky, ktoré podporujú správne fungovanie organizmu pri námahe a podobne ako u bazy, vyznačujú sa aj antioxidačnými vlastnosťami.Rosička – je známe, že extrakt z celej rastliny sa užíva na podporu imunity, najčastejšie pre správne fungovanie dýchacieho systému.Huľavník – extrakt z celej rastliny dopĺňa efekt predchádzajúcich zložiek hlavne pri suchom kašli a celkovo podporuje správnu funkciu dýchacích ciest.Imunoglukan® v kombinácii s vitamínom C a rastlinnými výťažkami pôsobí v prípravku Imunoglukan P4H® ACUTE! KIDS synergicky, t.j. účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje.

Použitie:

Imunoglukan P4H® ACUTE! KIDS je tekutý výživový doplnok pre krátkodobé použitie. Obsahuje prírodný Imunoglukan®, kombináciu piatich rastlinných výťažkov a vitamín C, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, podporuje správne fungovanie imunitného systému a dýchacích ciest. Tekutá forma je vhodná špeciálne pre deti a pre dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov.

Odporúčané dávkovanie:

Odporúčaná denná dávka pre deti do 25 kg telesnej hmotnosti je 2x denne 5 ml alebo 1x denne 10 ml. Pre deti nad 25 kg telesnej hmotnosti je odporúčaná denná dávka 2x denne 10 ml alebo 1x denne 20 ml. Prípravok sa užíva najlepšie medzi jedlom minimálne počas 5 dní. Z dôvodu zloženia produktu, jeho aktívnych látok na prírodnej báze, sa na dne prípravku môže objaviť usadenina, čo neovplyvňuje kvalitu a účinnosť prípravku. Sfarbenie produktu je prírodného pôvodu. Pred každým použitím je nutné fľaštičku dôkladne a energicky pretrepať.

 

Upozornenie

Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, užívajúci imunosupresíva len po odporúčaní lekára. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Prípravok obsahuje med, je vhodný pre deti od troch rokov. Neužívajte Imunoglukan P4H® ACUTE! KIDS, ak ste precitlivený na niektorú zo zložiek prípravku.

Skladovanie:

Skladujte mimo dosahu malých detí. Pred otvorením uchovávajte na suchom a chladnom mieste pri teplote od 15-25°C. Po otvorení a každom použití fľaštičku ihneď dobre uzatvorte a uchovajte v chladničke

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: ixX pharma
Balenie: 100ml
Kód:
M26133
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Detská imunita