RINIMUN ACUTE 7 vreciek

RINIMUN ACUTE 7 vreciek

7 vreciek na prípravu nápoja na 7 dní bioaktívnej podpory imunity.

8,40 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Epicor 

je patentovaná zmes makronutrientov s obsahom proteínov, vláknin (mannan-oligosacharidov), betaglukánov, mastných kyselín (kys. olejová), aminokyselín, antioxidantov (polyfenoly - resveratrol) a mikronutrientov - vitamínov (hlavne skupiny B) a minerálov.Kolostrum 300 mg - obsahuje proteíny s obsahom min. 30% (90 mg) imunoglobulínu G (IgG Imunoaktívny zinok - Glukónan zinočnatý 77,5 mg, z toho zinok 10 mg Vitamín D3 0,015 mg = 600 IU - mikroenkapsulovaný, vo vode rozpustný vitamín D3 je chránený proti svetlu, oxidácii a kyselinám, ktoré by mohli znížiť jeho účinnosť.Vitamín C 100 mg - prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.Laktoferín 30 mg - bioaktívny glykoproteín, ktorý sa nachádza v materskom mlieku a väčšine telesných tekutín.

Odporúčané dávkovanie: Užite jedno vrecko denne po raňajkách alebo po jedle. Obsah vrecka rozpustite vo vlažnej alebo teplej (nie vriacej) vode alebo ovocnej šťave, dobre premiešajte a vypite.Vhodné pre deti od 3 rokov a pre dospelých.

Balenie: 7 vreciek 

Výživový doplnok.Neobsahuje glutén ani alkohol. Vhodné pre deti od troch rokov a dospelých.Neodporúča sa užívať ľuďom alergickým na mlieko alebo jeho zložky. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. RINIMUN ACUTE nie je náhradou rozmanitej stravy. Uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dohľadu a dosahu malých detí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Aloris Vital,s.r.o.
Balenie: 7 vreciek
Kód:
M25689
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaDetská imunita Imunita dospelých