Bezpečný nákup

Sme prvá internetová lekáreň na Slovensku s licenciou na základe zákona č. 402/2009 Z. z , platného od 1.12. 2009.  Podľa tohoto zákona môžu ponúkať a predávať lieky a zdravotnícke pomôcky prostredníctvom internetu len verejné lekárne, ktoré splnili požiadavky zákona č. 140/1998 Z. z. a ktorým samosprávny kraj vydal na túto činnosť povolenie. Okrem doplnkového sortimentu lekárne si preto u nás môžete objednať aj lieky dostupné bez lekárskeho predpisu - voľnopredajné lieky a zdravotnícke pomôcky, ktoré v iných "internetových lekárňach" bez licencie legálne nekúpite.

Vaše nákupy balíme do nepriehľadných krabíc,čo garantuje diskrétnosť. Ak si aj napriek tomu prajete tovar opatriť ďalším obalom, požiadajte nás o to v poznámke

    Náš server je zabezpečený SSL protokolom od svetovo uznávanej certifikačnej autority THAWTE. V praxi to znamená, že dátová komunikácia medzi Vami a našou internetovou lekárňou je šifrovaná bezpečnostným kľúčom tak aby zasielané údaje nemohli byť prečítané treťou stranou. Všetky Vaše údaje sú používané len pre potreby dodania zásielky a nebudú poskytnuté tretej strane, viď. Ochranna súkromia.