O nás

Vitajte na stránkach internetovej lekárne MAGISTER.sk , sme tu pre Vás už viac ako 15 rokov.

Naša spoločnosť GRAM Košice, s.r.o. prevádzkuje nezávislú , kamennú lekáreň GRAM v Košiciach na Masarykovej ulici. Venujeme sa lekárenstvu tak, ako ho poznáte . Denne sme konfrontovaní s požiadavkami našich pacientov, spolupracujeme s lekármi, komunikujeme s Vašimi zdravotnými poisťovňami. S našimi dodávateľmi máme rokmi overené, vytrvalo dobré vzťahy, nakupujeme lieky a doplnky výživy iba od licencovaných a registrovaných spoločností.

Lekáreň GRAM
Lekáreň GRAM
Lekáreň GRAM

Váš  MAGISTER.SK  je virtuálna lekáreň, ale odborníci v nej sú skutoční. Denne spracovávajú objednávky, pripravujú pre Vás aktuálne ponuky, expedujú lieky a radia pacientom, odpovedajú na Vaše otázky na zákazníckej podpore.

Toto je náš tím, rady sme tu pre Vás

Mgr. Adriana Michalíková – vedúci lekárnik

Vyštudovala Farmaceutickú fakultu UK v Bratislave. Lekárenstvu venuje nepretržite od ukončenia univerzitného štúdia od roku 1995. Je členkou, Slovenskej lekárnickej komory , atestovala v odbore lekárenstvo v roku 1999. Aďka je skvelý farmaceut , členkou tímu je od roku 2002, o svoje vedomosti a znalosti  okrem dennej práce s pacientmi sa delí s praktikantmi  UVLaF v Košiciach, ktorým vedie absolventskú prax. Vedie kontroling nákupu liekov a tovarov určených pre Vaše zásielky.

Mgr. Barbora Selepová – farmaceut

Vyštudovala Univerzitu veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, promovala v roku 2016. Členkou tímu sa stala o rok skôr, pretože v našej lekárni absolvovala aj záverečnú prax. Barbora robí kontroling výdaja liekov a doplnkového sortimentu pre Vaše zásielky , expeduje lieky v lekárni a postgraduálne študuje, je v príprave na atestačnú skúšku v odbore lekárenstvo. Odpovedá na Vaše otázky na on line aj off line podpore.

Katarína Petrusová – farmaceutická laborantka

Ukončila Strednú zdravotnícku školu v odbore Farmaceutický laborant v roku 1999. Pracovala vo veľkodistribúcii liekov a od roku 2002 pracuje v lekárni. Absolvovala postgraduálne štúdium v rok 2004.

Mgr. Mária Rabadová – farmaceutická laborantka, magisterka sociálnej práce

Ukončila Strednú zdravotnícku školu v odbore farmaceutický laborant v roku 1999, v tíme pracuje od roku 2004. V roku 2009 ukončila magisterské štúdium na Katolíckej Univerzite v Ružomberku v odbore sociálna práca.

Naše farmaceutické laborantky sú členkami Komory medicínsko-technických pracovníkov , sekcie farmaceutických laborantov. V práci sa venujú nákupu a expedícii voľnopredajných liekov, doplnkov výživy a kozmetiky. Pripravujú individuálne pripravované lieky v laboratóriu a expedujú lieky a tovary podľa Vašich objednávok. Obe odpovedajú na vaše otázky v on line a off line podpore.

Ing. Ina Martinčeková

Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Košiciach, promovala v roku 2016.

Pripravuje pre Vás faktúry, sleduje platby a vybavuje reklamácie. Tvorí databázy produktov zabezpečuje služby prepravcov.

Anna Havrilová

Je členkou tímu od roku 2009 finalizuje Vaše zásielky , balí pre Vás objednané lieky a tovary.

V procese od  vytvorenia objednávky na našom webe po zabalenie zásielky pre Vás je veľa ďalších operácií, zmluvných partnerov, procesov, ako napríklad  balenie a expedícia, tvorba a údržba stránok, PR, reklama , banky a účtovníctvo, reklamácie, príprava akciových ponúk a mnoho ďalších. Za tým všetkým sú ďalší kolegovia.

Nakupujte u nás bez rizika nákazy a bezpečne. S dôverou sa na nás obráťte ak máte akékoľvek otázky.

Kontakty

Info@magister.sk

Live chat každý pracovný deň od 10.00-11.30 a od 14.30-15.30

Na Vaše offline správy odpovedáme najneskôr do 24 hodín

Telefón:  0917 480 070