Výhody nákupu u nás

1. Bonusový systém
  • Za každé 2 eurá nákupu (okrem poštovného) u nás získate 1 bod. Body sa Vám pripíšu až po zaplatení a odoslaní objednávky. Nazbierané body si môžete uplatniť ako zľavu pri ďaľších nákupoch v hodnote 0,03 eura za bod. Podmienkou je byť registrovaný zákazník. Nazbierané body sa Vám zobrazia po prihlásení do Vášho účtu. Systém  zbierania bodov funguje od 21.4. 2010, staršie nákupy nie sú v tomto systéme započítané.
  • Zľavové kupóny - kód kupónu vložíte v prvom kroku nákupného košíka do prázdneho políčka pre kupóny.
  • Za výhodné ceny kúpite zľavnené produkty zaradené do kategórie Akcie.

2. Bezpečný nákup overený zákazníkmi

Naša internetová lekáreň funguje od roku 2004. Za tento čas sme získali tisíce spokojných zákazníkov. Od 1.12. 2009 prevádzkujeme internetovú lekáreň podľa zákona  č. 402/2009 Z. z., na základe ktorého sme získali na túto činnosť licenciu dňa 21.4. 2010 a ako prvá internetová lekáreň na Slovensku s licenciou sme spustili predaj. Podľa tohoto zákona môžu ponúkať a predávať lieky a zdravotnícke pomôcky prostredníctvom internetu len verejné lekárne, ktoré splnili požiadavky zákona č. 140/1998 Z. z. a ktorým samosprávny kraj vydal na túto činnosť povolenie. Okrem doplnkového sortimentu lekárne si preto u nás môžete objednať aj lieky dostupné bez lekárskeho predpisu - voľnopredajné lieky a zdravotnícke pomôcky, ktoré v iných "internetových lekárňach" bez licencie legálne nekúpite. Každá licencovaná internetová lekáreň má povinnosť zobraziť číslo licencie v kontaktoch.

    Náš server je zabezpečený SSL protokolom od svetovo uznávanej certifikačnej autority THAWTE. Dátová komunikácia medzi Vami a našou internetovou lekárňou je šifrovaná bezpečnostným kľúčom tak aby zasielané údaje vyplnené v objednávke nemohli byť prečítané treťou stranou. Všetky Vaše údaje sú používané len pre potreby dodania zásielky a nebudú poskytnuté tretej strane, viď. Ochranna súkromia.

3. Originálne produkty

    Zasielame len originálne produkty, ktoré pochádzajú od oficiálnych distribútorov a dovozcov na Slovensko a ktoré predávame aj v našej domovskej Lekárni GRAM. Produkty expeduje a balí odborný personál lekárne, na faktúre je uvedené meno osoby, ktorá tovar balila a kontrolovala.

4. Bohatý sortiment

    V našej ponuke nájdete cca 8000 produktov od 500 výrobcov z kategórií voľnopredajných liekov, výživových doplnkovlekárenskej kozmetikydetských potriebintímnych potriebvitamínov a minerálovzdravotníckych potriebzubnej starostlivostišpeciálnych potravín a výživy pre športovcov.