Imunoglukan P4H krém 30g

Imunoglukan P4H krém 30g

na regeneráciu, ochranu a udržiavanie dobrého stavu kože

9,40 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
23,60 €
Skladom
28,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Imunoglukan P4H®krém
na regeneráciu, ochranu a udržiavanie dobrého stavu kože
 
Intenzívne hydratuje všetky typy pokožky.
 
Starostlivosť o pokožku po:
• ožiarení • popálení • poranení
 
Vhodný na suchú a atopickú kožu.
 
Problémová koža
Epitelové bunky na povrchu kože tvoria najväčšiu funkčnú a imunitnú bariéru organizmu. Ak táto bariéra funguje tak, ako má, chráni pokožku pred stratou vody a zabraňuje vstupu chemikálií a mikroorganizmov dovnútra kože. Integrita alebo celistvosť kože je porušená u ľudí so suchými, alergickými alebo zápalovými kožnými ochoreniami. To znižuje jej obranyschopnosť voči vplyvom z vonkajšieho prostredia. Postihnutá koža je vo zvýšenej miere vystavená neustálemu pôsobeniu vonkajších faktorov, ako sú chemikálie, detergenty, parfumy, UV žiarenie, drobné poranenia a alergény, čo vedie k zvýšenej priestupnosti kože pre patogény s rizikom vzniku infekcie. Normalizácia bariérovej funkcie kože je veľmi dôležitá v prevencii a na spomalenie progresie suchých, alergických alebo zápalových kožných ochorení, používaním prípravkov, ktoré podporujú zdravú keratinizáciu a imunitné funkcie kože. Obranyschopnosť kože môže byť zlepšená vďaka modulácii imunokompetentných buniek, ako sú makrofágy, NK bunky (prirodzené zabíjače) a neutrofily. Imunomodulácia pomáha chrániť kožu pred prepuknutím suchých, alergických, zápalových a infekčných ochorení.
 
Charakteristika účinnej zložky krému Imunoglukan P4H®:
 Imunoglukan P4H®krém obsahuje účinnú zložku Imunoglukan®, vyrobenú patentovanou technológiou. Imunoglukan® predstavuje komplex biologicky aktívnych polysacharidov s majoritným zastúpením beta-glukánu pleuran, ktorý je známy ako aktivátor dôležitých buniek imunity - makrofágov. Makrofágy sú imunitné bunky, ktoré sú schopné rozpoznať a zlikvidovať bunky a substancie, ktoré sú telu cudzie (napr. baktérie, vírusy, plesne, atď.). Aktivované makrofágy produkujú enzýmy elastázu a kolagenázu, ktoré sú dôležité pre uľahčenie migrácie buniek a procesy hojenia. Beta-glukán stimuluje rôzne typy kožných buniek (Langerhansove bunky – kožné makrofágy, epidermálne keratinocyty a fibroblasty), ktoré priaznivo pôsobia na regeneráciu, ochranu a udržiavanie dobrého stavu kože.
 
Použitie:
Imunoglukan P4H®krém má regeneračné a hydratačné účinky. Pomáha udržiavať pokožku v dobrom stave po ožiarení (úpal, rádioterapia). Zároveň vytvára optimálne podmienky na hojenie tým, že v koži priamo zadržiava vodu. Intenzívne hydratuje všetky typy pokožky. Imunoglukan P4H®krém je vhodný na regeneráciu a obnovu poškodenej kože po popálení a poranení. Formulácia krému je emulzia typu olej vo vode, ktorá udržuje pokožku zdravú, vláčnu a hydratovanú, napomáha jej prirodzenej obnove. Neobsahuje parabény a je vhodný aj na suchú a atopickú kožu (ekzém, dermatitída, alergia na slnko), ktorú pomáha udržiavať v dobrom stave. Imunoglukan P4H®krém svojím mnohonásobným účinkom obnovuje celkovú integritu (celistvosť) kože pri všetkých typoch pokožky.
 
Ako používať Imunoglukan P4H®krém:
Na postihnuté miesto naneste primeranú vrstvu krému dva až trikrát denne.
 
Predtým, než použijete Imunoglukan P4H®krém:
Nepoužívajte prípravok, ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú jeho zložku. Krém sa môže bezpečne použiť počas tehotenstva a laktácie. Neodporúča sa používať ho súčasne s kortikosteroidnými prípravkami v akútnej fáze ekzému (vzplanutie).
 
Zloženie (INCI):
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, BETAGLUCAN, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, CHLOROPHENESIN, CETRIMONIUM BROMIDE, SODIUM HYDROXIDE.
 
Obsah: 30 g
 
Skladujte pri teplote do 25˚C.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a mrazom.
Len na vonkajšie použitie!
 
Výrobca:
PLEURAN, s.r.o., Bratislava, Slovenská Republika, EU
Tel. +421 2 5341 5577, info@imunoglukan.com, www.imunoglukan.com/sk

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Imunoglukan
Balenie: 30g
Kód:
M2875
ŠUKL kód:
EAN:
8588002084034
Kategórie: KozmetikaMastná a aknózna pleťStarostlivosť o pokožku
Trápi ma: Suchá koža, ekzém