Imunoglukan P4H sirup 120ml

Imunoglukan P4H sirup 120ml

Výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

7,35 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Imunoglukan P4H®

výživový doplnok

prírodný Imunoglukan® a vitamín C

prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

Zloženie Imunoglukan P4H® tekutá forma:
1 ml obsahuje: Imunoglukan® 10 mg (ODD* neurčená), vitamín C 10 mg (12,5% ODD*) – v čase exspirácie min. 8 mg (10% ODD*). Neobsahuje alkohol, farbivá ani aromatické látky.
Zložky: voda, fruktóza, L-askorban vápenatý, Imunoglukan®, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kyselina benzoová (konzervačná látka).

* ODD – odporúčaná denná dávka.
Výživový doplnok Imunoglukan P4H® neobsahuje glutén.

Informácia pre spotrebiteľa:
Hlavnou účinnou zložkou prípravkov Imunoglukan P4H® je prírodná látka Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C.
Imunoglukan® je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.
Vitamín C si náš organizmus nedokáže syntetizovať, preto je potrebné prijímať ho v potrave. Odporúčaná denná dávka vitamínu C je 80 mg. Je nevyhnutný pre organizmus, nakoľko v ľudskom tele vykonáva mnoho dôležitých funkcií. Ovplyvňuje metabolizmus aminokyselín a syntézu kolagénu, čím prispieva k správnej funkcii krvných ciev, kostí a chrupaviek. Vychytáva voľné radikály, a tak ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Svojím pôsobením v organizme prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan® v kombinácii s vitamínom C pôsobí
v prípravkoch Imunoglukan P4H®synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje.

Použitie: Imunoglukan P4H®je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie. Obsahuje Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Tekutá forma bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov.

Odporúčané dávkovanie Imunoglukan P4H® tekutá forma: Odporúča sa užívať 1ml na 5 kg telesnej hmotnosti 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Zvýšenú dávku (2 ml/5 kg) je vhodné užívať 1x denne 3-7 dní pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. Pred každým použitím je nutné fľaštičku dôkladne a energicky pretrepať.

Hmotnosť
[kg]
Denná dávka [ml]
Imunoglukan® [mg]
Vitamín C [mg]
ODD*
[%]
Zvýšená dávka [ml]
10
2
20
20
25
4
15
3
30
30
38
6
20
4
40
40
50
8
25
5
50
50
63
10
30
6
60
60
75
12

Upozornenie: Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, užívajúci imunosupresíva len po odporučení lekára. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy, sú vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 25°C. Fľaštičku po otvorení a každom použití ihneď dobre uzatvorte a uchovajte v chladničke od 2°C do 8°C. Spotrebujte do 2 mesiacov od otvorenia. Ojedinelý prípadný výskyt bielych zrazenín je spôsobený dlhodobým skladovaním alebo výkyvmi teplôt  a neovplyvňuje kvalitu a účinnosť prípravku.
  
Balenie: 120 ml, 250 ml

Výrobca:
PLEURAN, s.r.o., Peterská 16A, 821 03 Bratislava, SK,
Tel.: +421 2 5341 5577, www.imunoglukan.com/sk, e-mail: info@imunoglukan.sk

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Imunoglukan
Balenie: 120ml
Kód:
M1045
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaImunita dospelých