Imudon Neo 40tbl

Imudon Neo 40tbl

16,00 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Výživový doplnok vo forme tabliet rozpustných v ústach so sladidlami. Obsahuje unikátnu kombináciu purifikovaných bakteriálnych lyzátov (vysoko prečistené neškodné časti inaktivovaných mikroorganizmov) a vitamín C. Mentolová aróma napomáha k odstráneniu zápachu z úst. 

Vitamín C, obsiahnutý v prípravku prispieva:

  • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien a zubov,
  • k normálnemu energetickému metabolizmu,
  • k normálnej funkcii imunitného systému,
  • k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom,
  • k zmierneniu únavy a vyčerpanosti.

Osobám starším ako 12 rokov a dospelým sa odporúča užívať 6 tabliet denne v 6 jednotlivých dávkach po 1 tablete po dobu 6 dní. Posledný, siedmy deň sa užívajú iba 4 tablety, rozdelené do 4 jednotlivých dávok po 1 tablete.
Deťom od 6 do 12 rokov sa podávajú polovičné dávky, opäť rozdelené do 6 jendotlivých dávok po ½ tablety po dobu 6 dní. Posledný, siedmy deň potom do 4 jednotlivých dávok po ½ tablety.
Tablety sa nechajú voľne rozpúštiť v ústach. Asi po dobu 1 hodiny po užití tablety sa neodporúča výplachovanie úst.
V prípade príznakov choroby pretrvávajúcich dlhšie ako 8 dní alebo sprevádzaných horúčkou, sa poraďte s lekárom. Prípravok nie je určený na dlhodobé podávanie.

Upozornenie: Určené pre deti od 6 rokov, mladistvých a dospelých. Prípadné užívanie mladšími deťmi, tehotnými a dojčiacimi ženami je nevyhnutné vopred konzultovať s lekárom. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nadmerná konzumácia môže vyvolať hnačku. Výživový doplnok nemajú užívať ľudia s autoimunitným ochorením. Nesmie sa používať pri precitlivenosti na niektorú z použitých zložiek. Neodporúča sa súčasné podávanie s imunobiologickými prípravkami.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: bioveta
Balenie: 40tbl
Kód:
M26177
EAN:
Kategórie: Výživové doplnky
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuÚsta a zuby