Arpalit NEO šampón proti parazitom pre zvieratá 250ml

Arpalit NEO šampón proti parazitom pre zvieratá 250ml

Ektoparazitický prípravok pre hygienu Vášho miláčika. Likviduje aj vývojové formy parazitov

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Jemný šampón určený k pravidelnému mytiu srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok a iných kožušinových zvierat.  má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť a lesk.

Vhodný aj pre mačky!

Charakteristika prípravku:
Viskózna číra tekutina žltohnedej farby s vôňou čaju.

Jemný šampón určený k pravidelnému mytiu srsti psov, šteňat, mačiek, mačiatok i iných kožušinových zvierat. Šampón má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálne. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

Návod na používanie
Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratť šampón použite zriedený vodou v pomere 1:2. Po umytí srsť dôkladne vlažnou vodou opláchnite. Pri silnom znečistení srsti postup opakujte. Pre zvýšenie lesku a zdravie srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listu čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte po dobu 2-5 minút pôsobiť. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte volne preschnúť.

Pokyny pre manipuláciu
 Uchovávajte mimo dosahu detí.
 Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. 
 Spotrebujte do dátumu uvedeného na dne obalu.

Skladovanie
Uchovávajte pri teplote 10-25 °C.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: AVEFLOR
Balenie: 250ml
Kategórie: Veterinárne produkty
Trápi ma: