Ibalgin Rapidcaps 400mg 30cps

Ibalgin Rapidcaps 400mg 30cps

Ibalgin je Rýchly proti bolesti hlavy, zubov, chrbta, migréne, menštruačnej bolesti... Mäkké, rýchlovstrebateľné kapsuly.

5,44 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Ibalgin Rapidcaps

 je rýchly proti bolesti hlavy, zubov, chrbta, migréne, menštruačnej bolesti, bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie, ďalej pri horúčkovitých stavoch počas chrípkových ochorení a ako doplnková liečba horúčkovitých stavov pri iných ochoreniach. V prípade zápalových a degeneratívnych ochorení kĺbov (artritída) a chrbtice alebo mäkkých tkanív pohybového ústrojenstva sprevádzaných bolestivosťou, začervenaním, opuchom a stuhnutosťou kĺbov,reumatické bolesti, bolesti, ktorú je cítiť pozdĺž nervu (neuralgia) sa liek užíva na odporúčanie lekára. Mäkké, rýchlovstrebateľné kapsuly 400 mg. 

Liečivo (ktoré umožňuje aby tento liek liečil) je ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov : nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). NSAID poskytujú úľavu zmenou reakcie tela na bolesť, opuch a vysokú telesnú teplotu. 

IBALGIN RAPIDCAPS vo forme mäkkých kapsúl sa ľahko rozkladá v ľudskom tele, liečivo sa rýchlejšie vstrebe do krvného obehu a tak sa rýchlo dostáva do miesta bolesti.

Zloženie :

1 kapsula obsahuje 400 mg ibuprofénu

makrogol 600, hydroxid draselný 85 % (E 525), želatína, čistená voda, tekutý sorbitol, čiastočne dehydrovaný (E 420), karmínová červeň 43 % (E 120). 

Dávkovanie :

Nesmie sa používať u detí mladších ako 6 rokov (menej ako 20 kg telesnej hmotnosti), vzhľadom na množstvo liečiva v jednej kapsule. 

Deti nad 6 rokov (od 20 kg do 39 kg telesnej hmotnosti) užívajú 1 kapsulu. 

Dospelí a dospievajúci vo veku 12 rokov a starší (od 40 kg telesnej hmotnosti)  1 alebo 2 kapsuly s vodou, najviac 3x denne podľa potreby.

Nechajte aspoň 4 hodiny medzi jednotlivými dávkami.

U starších pacientov je dávkovanie rovnaké ako u ostatných dospelých, avšak je nutná zvýšená opatrnosť. 

Ak máte zníženú funkciu obličiek alebo pečene, vždy sa poraďte so svojím lekárom, než začnete s užívaním. 

Upozornenie :

Ibalgin 400 by sa nemal užívať súčasne s inými nesteroidnými protizápalovými liekmi.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.