Audispray ušná hygiena 50ml

Audispray ušná hygiena 50ml

8,37 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Audispray je prírodný produkt, ktorý obsahuje hypertonický, mikrobiologicky testovaný roztok morskej vody. Tento roztok riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Audispray odstraňuje prebytočný ušný maz, prach a iné nečistoty.

Použitie: jeden vstrek do každého ucha 2-3x týždenne. U osôb, ktoré produkujú veľké množstvo ušného mazu je možná aplikácia každý deň.

Praktické rady: Nasaďte nástavec. Stisnite nástavec na 1 sekundu a sprej držte vo zvislej polohe. Potom masírujte spodnú časť ucha 10 sekúnd. Hlavu nakloňte na stranu a nečistoty odstráňte. Nástavec aplikátora po každom použití opláchnite teplou vodou.

Upozornenie: nie je vhodné pre deti do 6 rokov (doporučujeme Audispray Junior). Nie je vhodné v prípade zápalu stredného ucha, perforácie bubienka, bolestiach v ušiach, u osôb so závratmi a prechodeným ušným ochorením. Pokiaľ Audispray nepoužívate pravidelne, môže byť nástavec upchatý pôsobením solí, ktoré vo vnútry kryštalizujú. V takomto prípade fľaštičku bez nástavca ponorte na 30 minút do teplej vody.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Diepharmex
Balenie: 50ml
Kód:
M2323
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaHygiena uší
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuOči, ušiHygiena uší