Solfatan - prísada do kúpeľa 4x100g

Solfatan - prísada do kúpeľa 4x100g

Soľ do kúpeľa s obsahom síry

4,70 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Prípravok Solfatan obsahuje ako hlavnú zložku síru v špeciálnej modifikácii s prísadou špecificky účinných látok. Solfatan je vhodným doplnkom v kúpeľníctve do kúpeľov, v ktorých zlepšuje ich účinok vďaka všeobecne známym vlastnostiam síry. Prednosťou Solfatanu je jeho jednoduché a čisté použitie. Ani dlhodobé používanie nevyžaduje prerušenie zamestnania a je realizovateľné všade. Solfatanový kúpeľ mliečnej farby nevylučuje nepríjemný zápach po sírovodíku.

Zloženie:
Minimálne 40% síry, sušený sulfitový výluh, chlorid sodný, jedľový parfém.

Návod na použitie:
Na prípravu jedného vaňového kúpeľa obsahujúceho asi 100 litrov 30°C teplej vody použite 100 g Solfatanu. Jednu dávku dôkladne rozdrvte v malej nádobe s trochou vody na riedku kašu. Jemne rozotretú bielu zmes potom rozpustite vo vaňovom kúpeli a mliečne zakalenú vodu dobre premiešajte.
Trvanie kúpeľa sa neodporúča dlhšie ako 40 minút. Odporúča sa začať s 15-minutovými kúpeľmi. Kúpele opakujte po jednodňových prestávkach. Po vykúpaní sa zabaľte do suchej plachty a v tomto zábale zostaňte asi 30-40 minút. Nasledujúce osprchovanie a osušenie sa doporučuje len v prípade, keď pociťujete po kúpeľoch prechodne slabé svrbenie pokožky ako následok precitlivelosti voči síre. Po kúpeli sa odporúča ľahnúť a odpočívaž aspoň po dobu jednej hodiny. Solfatan je možné použiť aj na plátené zábaly a obklady, ktoré pripravíte v pomere 50 g Solfatanu na jeden liter vody.

Upozornenie:
Pred kúpeľom odložte všetky strieborné šperky a predmety, aby nedošlo k ich sčerneniu chemickým vplyvom síry. Opätovné použitie striebornych predmetov a šperkov sa odporúča až po skončení celej procedúry, to znamená po uschnutí tela.

Skladovanie:
Prípravok skladujte v uzavretých pôvodných obaloch, v suchých a chladných skladoch oddelene od potravín, krmív, hnojív, dezinfekčných prostriedkov a prázdnych obalov od týchto látok.

Upozornenie:
Horľavá látka, chráňte pred ohňom.
Spotrebujte najneskôr do 24 mesiacov odo dňa výroby.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: NeraAgro
Balenie: 400g
Kód:
M5203
ŠUKL kód:
EAN:
8595027900997
Kategórie: KozmetikaMydlá a prípravky do kúpeľa
Trápi ma: KožaInfekcie, dezinfekciaReuma, dna, zápal