Selezin ACE 30tbl

Selezin ACE 30tbl

Unikátna kombinácia antioxidantov (Se, Zn, C a E). Podporuje imunitný systém (A, C, Se a Zn). Prispieva k ochrane proti voľným radikálom (Se, Zn, C a E).

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Selezin ACE

Výživový doplnok

Unikátna kombinácia antioxidantov (Se, Zn, C a E)

  • selén, zinok a vitamíny C a E majú antioxidačné účinky, ktoré chránia telové bunky pred oxidačným stresom
  • selén, zinok a vitamíny A a C pomáhajú podporovať imunitný systém

Selezin ACE je moderný produkt, ktorý je zložený zo starostlivo vybratých minerálov – selénu, zinku a vitamínov A, C, E. Produkt obsahuje vysoko sa vstrebávajúci selén a zinok, ktoré pochádzajú z organických zdrojov; spolu s vitamínmi C a E majú antioxidačné účinky, ktoré chránia telové bunky pred oxidačným stresom. Tieto vitamíny a minerály chránia organizmus pred negatívnym vplyvom škodlivých látok – voľných radikálov. Selén, zinok a vitamíny A a C podporujú imunitný systém. K udržaniu vlasov a nechtov v dobrom stave prispievajú selén a zinok, vitamín A má priaznivý vplyv na zachovanie zdravej pokožky. Zinok je potrebný na transport vitamínu A v tele a je zapojený do metabolizmu vitamínu A, ktorý je dôležitý pre zdravý zrak. Zinok pomáha udržovať aj pevné kosti.

Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme,  pri teplote do 25°C.

Zloženie

 

hmot. /1 tbl.

% ODD*

Selén

 100,0 µg

182

Zinok

   15,0 mg

150

Vitamín A

     1000,0 µg

125

Vitamín B6

     2,2 mg

157

Vitamín C

   90,0 mg

113

Vitamín E

   15,0 mg

125

*  % odporúčanej dennej dávky  v 1 tablete

Zloženie:  laktóza (z mlieka), protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, talok, oxid kremičitý), glukonát zinočnatý, kyselina L-askorbová, kvasnice obohatené selénom, D-alfa-tokoferol acetát, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), pyridoxín hydrochlorid, retinylacetát, farbivo (oxid titaničitý) bavlníkový olej

Dávkovanie

1 tabletu denne, zapiť tekutinou

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Walmark
Balenie: 30 tabliet
Kategórie: Vitamíny a minerályMinerály a stopové prvkyVitamíny a minerály
Trápi ma: