• Odporúčame
Erexan 685mg 15cps

Erexan 685mg 15cps

22,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Spoľahlivý pomocník v boji s erektilnou dysfunkciou

Účinnosť Erexanu je založená na koncentrovaných prírodných extraktoch a aminokyselinách. Ide o overený výživový doplnok, ktorý sa úspešne používa pri riešení problémov so slabou erekciou (tzv. erektilnou dysfunkciou) či nedostatočnou výdržou.

Na rozdiel od klasických liekov na erekciu  predpisovaných lekármi (vrátane známej modrej tabletky) však nespôsobuje žiadne nepríjemné vedľajšie účinky ako sú bolesť hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie.

Tabletky na erekciu Erexan predstavujú unikátnu receptúru kombinujúcu účinné aminokyseliny s rastlinnými koncentrátmi . Bezpečnosť substancie bola preukázaná laboratórnymi testami a uznaná Úradom Verejného Zdravotníctva SR, vďaka čomu je prípravok dostupný bez lekárskeho predpisu.

Z čoho sa skladá Erexan  a ako funguje?

Erexan obsahuje vyvážený súbor molekúl a prírodných látok slúžiacich na podporu erekcie. Každá zložka má v produkte svoje nenahraditeľné miesto a presne určený pomer. Erexan neobsahuje žiadne prídavné látky v podobe farbív a chemických konzervantov.

Základnou molekulou v boji proti slabej erekcii je aminokyselina  L- Arginín , ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme. Ten pomáha uvoľniť hladké svalstvo a cievy vedúce do penisu, čím umožňuje aby bol penis dostatočne prekrvený. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií a ovplyvňuje tak mužskú potenciu. .

Ďalšou dôležitou zložkou Erexanu je L – Citrulín, ktorý zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách, vďaka čomu penis vydrží stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím zážitok z pohlavného styku ešte prehlbuje.

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. Jej nedostatok sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Podieľa sa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte, preto sú ľudia s dobrou hladinou L-Lysinu schopní podávať opakovane lepšie sexuálne výkony,.

Koncentrovaný Tribulus Terestris  je stimulant, ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu.

Aby bola produkcia testosterónu ešte viac podporená, Erexan obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu  L- Ornytin , ktorá stimuluje jeho vylučovanie. Tým vieme dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstrániť ťažkosti s predčasnou ejakuláciou.

N

Koncentrovaný  extrakt rastliny MACA  zabezpečuje produkciu energie pre orgazmus aj pre celý milostný akt. MACA má tiež vynikajúce výsledky pri riešení problémov s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.