MonoDerma ET10 20 ampúl

MonoDerma ET10 20 ampúl

Čistý vitamín E vo vysoko efektívnej kombinácii (10% tokoferol s 0,3% tokotrienolmi) v ampulkách na pokožku. Redukuje nežiadúce prejavy rôznych druhov dermatitíd, pôsobí ako prevencia a zároveň redukcia poškodenia kože vplyvom UV žiarenia. Zmierňuje svrbenie. Je vysoko efektívnym antioxidantom, chráni pokožku pred oxidačným stresom.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
20,00 €
18,00 €
Skladom
19,50 €
Skladom
24,44 €
23,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Monodermá ET10 predstavuje čistú a vysoko účinnú formu vitamínu E. Nejedná sa iba o klasický vitamín E čiže Tokoferol, ale o kombináciu 10% tokoferolov a 0,3% tokotrienolov. Táto kombinácia zaručuje nielen efektívny boj proti pôsobeniu voľných radikálov, ale aj redukciu nežiadúcich prejavov rôznych typov dermatitíd. Z tohto dôvodu bol tiež výrobok zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka. Hlavné účinné zložky - tokotrienoly sú najsilnejšími antioxidantmi v koži, podporujú regeneračný proces a zároveň chránia kožu pred jej poškodením UV žiarením. Topické použitie vitamínu má hojivé účinky na rôzne druhy dermatitíd aj radiodermatitis. Ak máte pokožku so sklonom k svrbeniu, je tento výrobok určený priamo pre vás, pretože dokáže svrbenie výrazne zredukovať. Zároveň je tento výrobok vhodný pre akýkoľvek typ pokožky vrátane veľmi citlivej.

Účinky

Redukcia rôznych druhov dermatitíd - svrbivé, alergické, kontaktná, atopická dermatitída 
Redukcia aj prevencia vzniku ekzémov spôsobených UV žiarením (zahŕňa UVA aj UVB žiarenie)
Zamedzenie prejavov radiodermatitis 
Ošetrenie zápalu pokožky vyvolaného oxidačným stresom 
Zmiernenie svrbenia pokožky 
Hydratácia a antioxidácia pokožky

Zloženie (hlavné účinné látky)

10% tokoferol – najrozšírenejšií antioxidant v koži, chráni bunkové steny pred pôsobením voľných radikálov; redukuje zápaly a podráždenie, zmierňuje procesy starnutia
0,3% tokotrienol – najsilnejší antioxidant v koži, lepšie a rýchlejšie preniká do pokožky a zaisťuje účinnú ochranu kože pred jej poškodením UV žiarením, má liečivé účinky pri hojení najrôznejších druhov dermatitíd

Obsah balenia

Praktické balenie, ktoré chráni účinnosť vitamínu pred vplyvmi okolitého prostredia, 20 ampuliek s obsahom 0,9 ml.
 
Jednoduchá aplikácia vo forme ampuliek 
Neobsahuje alergény ako umelé farbivá ani konzervačné látky

Návod na použitie

Naneste 1-2 ampulky denne podľa potreby na miesto, ktoré chcete ošetriť. Nechajte gél vstrebať a v prípade potreby naneste krém či iný prípravok.
Pre všetky typy pokožky, pre všetkých nad 18 rokov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.