• Odporúčame
MonoDerma A15 Retinol 28 ampúl

MonoDerma A15 Retinol 28 ampúl

Čistý vitamín A (retinol) v koncentrácii 0,15% v ampulkách na pokožku.Regeneruje kožné bunky, zvyšuje produkciu kolagénu, vyhladzuje vrásky. Efektívne bojuje proti akné. Regeneruje po poškodení UV žiarením. Je určený aj pre pacientov s citlivou pokožkou a pre pacientov trpiacich seboroidnou dermatitídou (kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje svrbením, začervenaním a odlupovaním kože).

18,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
18,00 €
Skladom
17,00 €
Skladom
24,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

MonoDerma A15 je čistý vitamín A (retinol) v koncentrácii 0,15% v ampulkách na pokožku, ktorý je z hľadiska účinnosti najefektívnejšia varianta vitamínu A (efektívnejšia ako syntetické typy vitamínov). Regeneruje kožné bunky, zvyšuje produkciu kolagénu, vyhladzuje vrásky. Regeneruje po poškodení UV žiarením. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. Je určený aj pre pacientov s citlivou pleťou a pre pacientov trpiacich seboroidnou dermatitídou (kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje svrbením, začervenaním a odlupovaním kože).

Neobsahuje bežné alergény ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky. Určený pre všetky typy pleti.

Prečo je balený v ampulkách ? Vitamíny v čistej a prírodnej forme majú tendenciu na vzduchu a svetle oxidovať, a tak strácať svoju účinnosť. Špeciálne balenie Monodermodosi ochráni aktívne zložky pred účinkom slnečného žiarenia a pred možnou oxidáciou. Ampulky Monodermodosi sú vyrobené z rastlinného želé, ktoré je biologicky rozložiteľné, sterilné a uchováva stabilitu látok. Ampulky sú okrem toho balené v praktickom dávkovacom balení, ktoré umožní vybrať vždy len jednu ampulku a tak je ochrana pred okolitými vplyvmi dvojitá.

Balenie obsahuje 28 ampuliek, t.j. vitamínovú kúru na 1 mesiac.

Doporučené dávkovania : naneste obsah 1 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Odporúčame