• Akcia
  • Odporúčame
MonoDerma E5 Tocopherol 28 ampúl

MonoDerma E5 Tocopherol 28 ampúl

Čistý vitamín E (tokoferol) v ampulkách na pokožku.Vysoko účinný pri redukcii zápalu, podráždenia, erytému. Pôsobí účinne proti voľným radikálom, stresu, aj na suchú až veľmi suchú pokožku. Zmierňuje proces starnutia, redukuje vrásky a omladzuje.

18,00 €
17,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
20,00 €
18,00 €
Skladom
19,50 €
Skladom
35,00 €
32,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

MonoDerma E5 Tocopherol je čistý vitamín E 5 % v ampulkách na pokožku.Vitamín E (tokoferol) je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie preukázali, že vitamín E je vysoko účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky. Zmierňuje proces starnutia pokožky, je určený na redukciu vrások a omladenie pleti.

Ideálny počas letných mesiacov ako ochrana proti účinkom UVA žiarenia. Pre dosiahnutie lepšieho efektu je možné skombinovať s vitamínom C.
Neobsahuje bežné alergény ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky. Určený pre všetky typy pokožky.

Prečo je balený v ampulkách ? Vitamíny v čistej a prírodnej forme majú tendenciu na vzduchu a svetle oxidovať, a tak strácať svoju účinnosť. Špeciálne balenie Monodermodosi ochráni aktívne zložky pred účinkom slnečného žiarenia a pred možnou oxidáciou. Ampulky Monodermodosi sú vyrobené z rastlinného želé, ktoré je biologicky rozložiteľné, sterilné a uchováva stabilitu látok. Ampulky sú okrem toho balené v praktickom dávkovacom balení, ktoré umožní vybrať vždy len jednu ampulku a tak je ochrana pred okolitými vplyvmi dvojitá.

Balenie obsahuje 28 ampuliek, t.j. vitamínovú kúru na 1 mesiac.

Doporučené dávkovania : naneste obsah 1 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.