MonoDerma Rozžiarená pleť darčekové balenie C10 +A15

MonoDerma Rozžiarená pleť darčekové balenie C10 +A15

ideálna kombinácia vitamínov pre pleť pri nadmernej pigmentácii pleti a príjemný anti-aging s vitamínmi A a C v ampulkách Monodermá A15 a Monodermá C10.

32,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 16 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
20,00 €
18,00 €
Skladom
19,50 €
Skladom
24,44 €
23,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

MonoDermá ampulky C10 +A15 - Rozžiarená pleť darčekové balenie

Vitamín A večer a vitamín C ráno, to je mantra pre omladenú pleť bez nepekných tmavých škvŕn. Tohtoročný vianočný balíček firmy Monodermá vám presne tieto vitamíny dodá. V balíčku Rozžiarená pleť získate 56 živinami nabitých ampuliek za zvýhodnenú cenu v duu produktov Monodermá A15 a Monodermá C10.

Balíček obsahuje:

Monodermá A15

  • Ampulky Monodermá A15 obsahujú čistý vitamín A (retinol) v 0,15% koncentrácii. Tá je účinná nielen proti starnutiu pleti, ale reguluje tiež produkciu kožného mazu, a tým pádom aj neústupné akné. Uľaviť môže tiež v prípade seboroidnej dermatitídy.
  • Topicky aplikovaný retinol v koži navyšuje syntézu kolagénu a urýchľuje regeneráciu kožných buniek. Tým dochádza nielen k vyhladeniu vrások a vypnutiu pleti, ale vďaka podpore exfoliácie tiež k jemnej redukcii hyperpigmentácie a zjednotenie farebného tónu pleti.

Monodermá C10

  • Monodermá C10 sú ampulky s čistým vitamínom C (kyselinou askorbovou) v 10% koncentrácii. Nielen, že v pleti podobne ako retinol navyšuje syntézu kolagénu, ale zároveň redukuje ložiská nahromadeného melanínu, v ktorých sa rozvíja nadmerná pigmentácia. Čo sa týka nadmernej pigmentácie, vitamín C redukuje už existujúce tmavé škvrny, ale zároveň pôsobí preventívne proti ich ďalšiemu formovanie.
  • Pri topickej aplikácii vitamín C navyše pleti poskytuje antioxidačnú ochranu, teda ju chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Tieto vysoko reaktívne častice môžu v pleti napádať okrem iného kľúčové bielkoviny ako kolagén a elastín, ktorých degradácii urýchľujú. Výsledkom je povolenie a ochabnutie pleti a rozvoj vrások.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: MedaPreX
Balenie: 2x28ampúl
Kód:
MAG00503
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Pleťová kozmetikaKozmetické balíčky
Trápi ma: Vrásky,starnutie a pevnosť pleti