Dida 60tbl

Dida 60tbl

výživový doplnok, ktorý prináša úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáha chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu.

18,40 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
32,50 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

DidaTM je prírodný produkt, ktorý napomáha pri znižovaní tvorby plynov v gastrointestinálnom trakte. Jedinečná receptúra bioaktívnych živín, extraktov z bylín a olejov z korenín prispieva k udržaniu správnej funkcie tráviaceho traktu a normálneho stavu slizníc. Bylinný komplex obsahuje oleje zo škorice, feniklu  a mäty, ktoré v kombinácii s extraktami z tymiánu a cesnaku s antimikrobiálnym účinkom, prinášajú úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáhajú chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu. Niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu sliznice tráviaceho traktu.

Aktívne látky : extrakt z oregana (Origanum vulgare L.), olivový extrakt (Olea europaea L.), extrakt z nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris L.), extrakt z kardamónu (Elettaria cardamomum L.), extrakt z klinčeka (Eugenia caryophyllus L.), extrakt z cesnaku (Allium sativum L.),  vitamín B3 (niacín), škoricový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.),  olej  z mäty piepornej (Mentha x piperita L.), feniklový olej (Foeniculum vulgare Mill.).

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA, UPOZORNENIA:

Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • Dida™ neobsahuje lepok
  • Dida™ neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: New Nordic
Balenie: 60TBL
Kód:
M5493
ŠUKL kód:
EAN:
5021807213603
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaTrávenie
Trápi ma: NadúvanieTrávenie a metabolizmus