dida zdrave travenie udrziava prirodzenu rovnovahu traviaceho traktu

Dida 120tbl

Dida je výživový doplnok, ktorý prináša úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáha chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu.
32,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 16 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
18,40 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

DidaTM je prírodný produkt, ktorý napomáha pri znižovaní tvorby plynov v gastrointestinálnom trakte. Jedinečná receptúra bioaktívnych živín, extraktov z bylín a olejov z korenín prispieva k udržaniu správnej funkcie tráviaceho traktu a normálneho stavu slizníc. Bylinný komplex obsahuje oleje zo škorice, feniklu  a mäty, ktoré v kombinácii s extraktami z tymiánu a cesnaku s antimikrobiálnym účinkom, prinášajú úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáhajú chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu. Niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu sliznice tráviaceho traktu.

Dida pôsobí nielen proti plesniam a hubám v tráviacom trakte, ale pomáha tiež eliminovať riziko vzniku kvasinkových infekcií.

Ak trpíte kandidózami opakovane alebo sa pred nimi chcete preventívne chrániť, ideálne je kombinovať lokálny prípravok , ako sú špeciálne upravené tampóny na kúpanie - Senta protect so systémovým prípravkom (napr. výživovým doplnkom Dida), čím sa ich preventívny účinok vzájomne podporí.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia

Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje laktózu
  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: New Nordic
Balenie: 120 tbl
Kód:
M5492
ŠUKL kód:
EAN:
5021807213610
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaTrávenieMykózy a plesne
Trápi ma: Trávenie a metabolizmus