• Akcia
-11%
Barny's TRIPLE blend extra silný Human 700g

Barny's TRIPLE blend extra silný Human 700g

Prémiový produkt pre ľudské kĺby. Zloženie obohatené o pantentované kolagény v spolupráci s ALAVIS, ochutený arómou a sladidlom.

 

58,00 €
52,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 26 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
28,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Barny's TRIPLE blend extra silný Human 700g

Náš team popredných kanadských špecialistov vytvoril legendárny produkt: Inovo 5 forte ako jediný 5+1 zložkový kĺbový prípravok v tom správnom pomere účinnýh látok (päť ku štyrom). Keď Inovo 5 forte je 5***** hviezdičkový produkt tak Barny's® TRIPLE blend extra silný posunul hranicu o level vyššie a stáva sa "6 ***** hviezdičkový" produkt. 

Barny's® TRIPLE blend extra silný - obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukózamín a chondroitín sulfátu, látku MSM a kolagény z bezpečného prírodného zdroja. Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, kým kolagén I. typu je súčasťou väziva a MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí. Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky) kolagénových a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť.

Výhody produktu: 

  • Obsahuje len značkové kolagény z bezpečných prírodných zdrojov 
  • Neobsahuje lacnejšie náhrady 
  • Poctivá a hlavne komplexná dávka kĺbovej výživy bez zbytočných syntetických "akože pridaných účinných látok, ktoré sú často krát len reklamným ťahom konkurencie"
  • Z dôvodu zachovania kvality sme našli spôsob výroby bez pridania umelých farbív a konzervačných látok.
  • Prášková forma
  • Ekonomické balenie 

POZOR: Barny's® TRIPLE blend extra silný je originálna humánna verzia oblúbeného veterinárneho produktu ALAVIS™ TRIPLE blend. ALAVIS™ je našou sesterskou spoločnosťou, ktorá je jednotkou vo vývoji a výrobe veterinárnych prípravkov. Produkt ALAVIS™ TRIPLE blend nie je určený pre ľudí! Práve preto sme pre vás vytvorili humánnu verziu, ktorá je vyrábana v najvyššej farmaceutickej kvalite a je certifikovaná. 

Zloženie aktívnych látok:

 

v ½ odmerke (2,25 g)

*RVH

MSM (methylsulfonylmethan) 99,9 %

979 mg

nie je stanovená

Glukózamín sulfát (glukózamín sulfát 2KCl 75,4 %)

782,5 mg

nie je stanovená

Chondroitín sulfát 90 %

326 mg

nie je stanovená

Kolagén typu II z raje v kvalite zn. Cartidyss®

11,25 mg

nie je stanovená

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

9,65 mg

12 %

Kolagén typu I z treskovitých rýb v kvalite zn. Collyss®

7,5 mg

nie je stanovená

*RVH – referenčná výživová hodnota

 

Z dôvodu zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky.

 Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre osoby s alergiou na rybie produkty. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale

.Do prípravku Barny's® TRIPLE blend extra silný je pridávaný prírodný jablčný pektín, ktorého farba je premenlivá z bielej farby až na svetlo hnedú. Z tohto dôvodu sa môže líšiť aj farba prášku v tomto prípravku. Zmena farby neovplyvňuje kvalitu výživového doplnku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.