Barny's Sioux Super Forte 600g

Barny's Sioux Super Forte 600g

Tradičná severoamerická receptúra pre kĺby a celý pohybový aparát. Rýchly a efektívny už po niekoľkých dňoch. Prírodný bez konzervantov a aditív. Vyrobené v spolupráci s ALAVIS- produkty na pohybový aparát koní a iných zvierat.

22,05 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie
     
     
     

MSM (methylsulfonylmethan) je prirodzená forma organickej síry, tretieho najdôležitejšieho minerálu v tele.

Sioux MSM forte pre vaše kĺby a pohybový aparát s vitamínom C a s čistou podobou látky MSM (methylsulfonylmethan) v neuveriteľnej koncentrácii 99,90 %.

+2 značkové kolagény Collyss® a Cartidyss®
Kolagén je jedným z najdôležitejších štrukturálnych proteínov v tele, ktoré tvoria 25% až 35% všetkých bielkovín v tele. Kolagén je dôležitou súčasťou šliach, väziva a kože, ako aj vlasov, nechtov, orgánov, krvných ciev, čriev a dokonca aj očí.

Collyss®-kolagén I. typu je hlavnou organickou zložkou kosti, vyskytuje sa v silne zaťažovaných štruktúrach, v šľachách a väzivových chrupavkách. Tento typ kolagénu je odolný v ťahu. Ako starneme, schopnosť organizmu produkovať tento kolagén klesá. To znamená, že keď sa kolagén rozpadne, nie je účinne nahradený, tak naša koža stráca silu, čo sa prejavuje pri pokrčaní kože a výskyte vrások, pri ​​stuhnutých a neflexibilných kĺboch či slabých vlasoch. Je preto vhodný aj ako suplementácia pre ženy.

Cartidyss®- je bohatý na peptidy kolagénu typu II, chondroitínsulfát, glukózamínsulfát, kyselinu hyalurónovú a minerály, ktoré pôsobia synergicky. Kolagén sa hydrolyzuje do ľahko stráviteľnej formy.

Unikátna forma vitamínu C v podobe Nutra-C, ktorá sa vyrába za použitia špecifického výrobného procesu založeného na vodnej (hydro)technológii, ktorá vedie k vzniku prirodzene sa vyskytujúcich metabolitov vitamínu C s neutrálnym pH. Tieto metabolity aktivujú molekuly vitamínu C, čo uľahčuje telu ich transport z bunky do bunky a prináša viaceré výhody ako napríklad lepšiu biologickú dostupnosť. Vďaka obsahu chelátových minerálov a úplnej ionizácii je Nutra-C  takmer 100% biologicky dostupný už od okamihu príjmu do organizmu. Vitamín C patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode a preto sa pomerne rýchlo vylučuje močom z tela von. Naproti tomu Nutra-C umožňuje lepšie uchovávanie vitamínu C, z toho vyplýva, že ďalšou výhodou je nižšia strata močom ako pri užívaní bežného vitamínu C.
 

Tradičná severoamerická receptúra pre kĺby a pohybový aparát

 •          obsahuje čistú podobu látky MSM (methylsulfonylmethan) v koncentrácii až 99,90%
 •          obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí
 •          obsahuje kvalitné značkové kolagény Collyss® a Cartidyss®
 •          jednoduché užívanie – žiadne tablety ani kapsule
 •          prírodný produkt bez farbív a konzervačných látok
 •          rýchly a efektívny
 •          ekonomicky výhodné balenie
 •          vhodné aj pre seniorov a športovcov
 •          vyvinuté v spolupráci s ALAVIS® Canada

Sioux MSM forte vďaka svojej práškovej podobe, je veľmi ľahko a rýchlo užiteľný. Stačí ho rozmiešať v 100 ml vody a vypiť. Keďže nejde o tabletovú ani kapsulovú podobu, má ešte jednoduchšie a vďaka prítomnosti vitamínu C aj efektívnejšie vstrebávanie. Je vhodná pre všetkých nad 18 rokov a najmä pre seniorov vo vyššom veku.

Dospelí užívajú ¼odmerky denne rozmiešanú v 250 ml vody, najlepšie ráno počas raňajok alebo po raňajkách. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre osoby do 18 rokov. Preparát neužívajte súčasne s antikoagulanciami (liekmi na riedenie krvi). Nevhodné pre osoby s alergiou na rybie produkty. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Nepoužívajte pokiaľ je porušený obal. Pred použitím dobre pretrepať, po otvorení uchovávajte dobre uzatvorené.

Ekonomické balenie – 600 g vydrží pri odporúčanom dávkovaní až po dobu 10 mesiacov

Produkt bol vyvinutý v spolupráci s ALAVIS® Canada. 


Z dôvodu zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky.

Obsah zložiek v odporúčanej dennej dávke ¼ odmerky: MSM (methylsulfonylmethan) 789,25 mg, vitamín C (NUTRATM-C- patentovaná zmes pozostávajúca z: L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý) 4mg, kolagén typu I z rýb v kvalite zn. CollysTM 2,25 mg, kolagén typu II z  rýb (raje) v kvalite zn. CartidyssTM 1,5 mg.

Zloženie aktívnych látok:

v ¼ odmerke (0,8 g)

*RVH

MSM (methylsulfonylmethan) 99,90%

789,25 mg

nie je stanovená

Vitamín C (NUTRATM-C)

4 mg

5%

Kolagén typu I z rýb v kvalite zn. CollyssTM

2,25 mg

nie je stanovená

Kolagén typu II z raje v kvalite zn. CartidyssTM

1,5 mg

nie je stanovená

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Barny's
Balenie: 600 g
Kód:
M24625
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyPohyb, kosti a kĺby
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKosti, kĺby, svalyBolesť kĺbov, chrbticeVýživa kĺbov