Arpalit Dog elektronický repelentný obojok 1ks

Arpalit Dog elektronický repelentný obojok 1ks

Veterinárny prostriedok pre psy všetkých veľkostí a veku. Pracuje na základe ultrazvukových impulzov,ktorými odpudzuje parazity do 3 metrov

22,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácieVeterinárny technický prostriedok Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pro staršie a slabšie zvieratá náchylné k ochoreniam, v dobe laktácie, pre šteňatá aj pre zvieratá pobývajíce v domácnosti. Prístroj obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa a tým bráni jeho napadnutiu.Cieľový druh zvierat:

PsyIndikácie:

- Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog je vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, pre šteňatá, v dobe laktácie aj pre zvieratá prebývajíce v domácnosti.

- Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu.

- Účinnosť elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložit. 

- Elektronický repelent Arpalit® Dog sa doporučuje používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec – september).

- Po nasadení elektronického repelentu na obojok zvieraťa sa zníži výskyt parazitov v závislosti na počiatočnom zamorení zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu.

- U zvierat s významným výskytom parazitov sa doporučuje, najmä v počiátočnej fáze vysokého zamorenia parazitmi, skombinovať elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárnými prípravkami (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pena). Po 35 dňoch od nasadenia sa, obvykle, na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zptrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie.

- Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pre ľudí aj zvieratá, nie je toxický, je bez zápachu.Návod na použitie

Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevnite prívesok na obojok zvieraťa. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smeřovat k telu zvieraťa.

Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stisknite tlačítko, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napája litiová bateria, ktorú nie je možné vymeniť. Upozornenia

- Zariadenie je malé, dbajte na zvýšenú pozornost pri manipulácii u malých deťoch.

- Chráňte elektronický repelent Arpalit® Dog pred poškodením v prítomnosti iných zvierat.

- Chráňte pred potopením ve vode. Neotvárajte. Uchovávajte mimo dosahu detí.Skladovanie

 Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5 – 25 °C.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: AVEFLOR
Balenie: 1ks
Kód:
M22421
EAN:
Kategórie: Veterinárne produkty
Trápi ma: