Varumin1 a Varumin2 perorálny roztok 50 ml + 200 ml

Varumin1 a Varumin2 perorálny roztok 50 ml + 200 ml

Varumin 1 a 2 je výživový doplnok na zlepšenie celkového stavu a obranyschopnosti organizmu. Varumin je zmes farmaceuticky spracovaných rastlín, ktoré neboli vystavené toxickým látkam (chemického alebo biologického pôvodu).

105,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 52 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Varumin 1 a 2 je výživový doplnok na zlepšenie celkového stavu a obranyschopnosti organizmu. Varumin je zmes farmaceuticky spracovaných rastlín, ktoré neboli vystavené toxickým látkam (chemického alebo biologického pôvodu).Varumin je perorálny roztok, používa sa v kombinácii Varumin 1 a 2. Pôvod surovín a technologický proces spracovania rastlín zaručujú jeho účinok.

Varumin1:

Extrakt z propolisu (vodný roztok propolisu pripravený rozpustením 0,8 g najmenej 3 % suchého extraktu propolisu v 100 ml vody) 49,80 g
suchý extrakt z aloe (Aloe spp.) 0,150 g

Varumin 2:
Inula helenium (suché korene a pakorene z Ománu pravého) .........0,634 g
Cynodon dactylon (suché pakorene z bermudskej trávy) ....................0,595 g
Calendula ocinalis (suché kvety z Nechtíka lekárskeho) .....................0,396 g
Aloe spp......................................................................................................... 0,320 g
Cornus mas (Drieň obyčajný).................................................................... 0,238 g
Achillea millefolium (suché byliny z Rebríčka obyčajného).................. 0,159 g

Varumin 1 sa podáva hodinu pred jedením 50 ml naraz. Po 6 hodinách sa pokračuje s dávkovaním Varumin 2,4 x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml) hodinu pred jedením.Po konzultácii s lekárom možno dávkovanie Varumin 2 zvýšiť na 5x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml) hodinu pred jedlom.

Deti od 10 rokov : Varumin 1 sa dávkuje 2x za 6 hodín, hodinu pred jedlom. Po 6 hodinách sa pokračuje s dávkovaním Varumin 2,3x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml), hodinu pred jedlom. U detí mladších ako 10 rokov sa odporúča konzultácia s lekárom. Odporúčané užívanie sú 4 týždne.

Varumin nie je vhodný pre deti do 10 rokov. Užívanie u tehotných a dojčiacich mamičiek konzultujte s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: MABO INTERNATIONAL,s.r.o.
Balenie: 50ml+200ml
Kód:
M20909
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaKrása
Trápi ma: