• Odporúčame
Theraspray antivírusový sprej na rúška a respirátor 100 ml

Theraspray antivírusový sprej na rúška 100 ml

Antivírusový sprej na rúška. Účinná ochrana rúška a FFP2 respirátoru pred vírusmi po dobu 12 hodín. Pri kontakte ničí 99,9% vírusov ochorenia COVID-19.

9,77 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Theraspray antivírusový sprej na rúška 100 ml

Vrstva kyseliny citrónovej na rúšku/respirátore sa po kontakte s kvapôčkami hlienu s vírusom rozpúšťa a uvoľňujú sa z nej vodíkové (H+) a hydroxidové (OH-) ióny. Účinnosť prípravku zabezpečuje výsledná vysoká koncentrácia vodíkových iónov, čo vedie k poškodeniu povrchovej štruktúry vírusu, zrážaniu proteínov kapsidy a narušeniu väzieb nukleových kyselín, čím sa vírus deaktivuje.

Na vonkajšom povrchu rúška/respirátora zostáva suchá vrstva kyseliny citrónovej, ktorá zaisťuje nízke pH a teda antivírusovú aktivitu po dobu 12 hodín.

Použitie:

Ruky sa umyjú a vezme sa čisté a suché rúško či respirátor. Rúško či respirátor sa rozloží a položí naplocho na vydezinfikovaný, tvrdý povrch s vonkajšou stranou smerujúcou nahor. Sprej sa drží vo vzdialenosti 10-15 cm od rúška a 12 postrekmi sa produkt rovnomerne aplikuje na povrch na povrch. Na menšie, detské rúška a respirátory sa používa 7 postrekov. Nanesenie produktu rovnomerne zabraňuje úplnému premáčaniu. neaplikujte na vnútorný povrch rúška/respirátora, ktorý sa bude dotýkať tváre. Po úplnom zaschnutí produktu (minimálne 20 minút) je možné nosiť rúško ako obvykle. Dezinfekčný účinok bude trvať po dobu 12 hodín. Opätovné nanesenie spreja je nutné každých 12 hodín. Po aplikácii si umyte ruky.

Upozornenie:

Tento produkt je určený len pre použitie na jednorazové nelekárske rúška a FFP2 respirátory. Nestriekajte na ruky, do očí ani priamo na tvár. Nie je určené pre vnútorné použitie, napr. do nosa alebo do hrdla. Uchovávajte produkt mimo dohľadu a dosahu detí. Určené na aplikáciu na rúška a respirátory, ktoré nosia dospelí a deti vo veku od 6 rokov. Produkt by mal byť na rúško či respirátor aplikovaný dospelou osobou.Ak máte zdravotné problémy, ktoré môžu ovplyvniť dýchanie, pred použitím sa poraďte s lekárom. Sprej neaplikujte, keď máte rúško či respirátor nasadený. Zabráňte kontaktu spreju s očami. Zabráňte kontaktu rúška či respirátora s porušenou kožou (napr. ekzém). Počas aplikácie zabráňte vdychovaniu produktu. Nenoste vlhké rúško či respirátor (napr. pri daždi alebo vysokej vlhkosti).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: GlaxoSmithKline
Balenie: 100ml
Kód:
MAG01263
ŠUKL kód:
EAN:
5054563931368
Kategórie: DezinfikáciaCOVID-19
Trápi ma: COVID-19Infekcie, dezinfekcia