• Odporúčame
AC-color light na akné

AC-color light krémpasta 1x30 g

Krycia farebne tónovaná krémpasta je určená na každodenné ošetrovanie aknóznej a citlivej pleti so sklonom k začervenaniu a vyrážkam. 

12,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
12,50 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AC-color light krémpasta 1x30 g

Rovnomerne a efektívne prekrýva nedokonalosti pleti, jemne vysušuje a nezaťažuje pokožku. Masťový základ umožňuje dlhodobé pôsobenie prípravku. Krémpasta je tónovaná železitými pigmentami a spĺňa vysoké kozmetické nároky.

Prípravok sa nanáša v tenkej vrstve na umytú a čistú pleť 1- až 2-krát denne na postihnuté miesta. Krémpasta a krémpasta light od rovnakého výrobcu sú kompatibilné a je ich možné spolu miešať pre vytvorenie požadovaného farebného odtieňa.

Upozornenie: Vhodná od 12 rokov. Na kožné použitie. Vyhnite sa oblasti očí. V prípade podráždenia alebo alergickej reakcie prestaňte výrobok používať. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Krycia farebne tónovaná AC-color® light krémpasta je určená na každodenné ošetrovanie aknóznej a citlivej pleti so sklonom k začervenaniu a vyrážkam. Rovnomerne a efektívne prekrýva nedokonalosti pleti, jemne vysušuje a nezaťažuje pokožku. AC-color® light krémpasta obsahuje klotrimazol, ktorý pôsobí proti množeniu baktérií a kvasiniek. Masťový základ umožňuje dlhodobé pôsobenie prípravku. AC-color® light krémpasta je tónovaná železitými pigmentami a spĺňa vysoké kozmetické nároky.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Spiridea s.r.o.
Balenie: 30g
Kód:
MAG00567
ŠUKL kód:
EAN:
88008101766
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaMastná a aknózna pleťProblémy kože
Trápi ma: Akné