• Odporúčame
Satibo na posilnenie libida 4kps

Satibo na posilnenie libida 4kps

zvyšuje libido, potenciu, odstraňuje únavu, dodáva energiu, posilňujú imunitný systém

Dostupnosť: Nedostupné
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

Satibo je jedinečný bylinný prípravok pre posilnenie libida. Efektívny prípravok na bylinnej báze vyrieši problém s potenciou, klesnutým libidom, únavou, rýchlo a bezpečne u mužov ale aj u žien.

 

Prirodzená mužnosť pomocou byliniek

Počas uplynulých tisícročí si naši predkovia overili účinky "liekov z prírodnej lekárne". Kapsuly Satibo obsahujú 6 čínskych liečivých byliniek. Ich výnimočnosť spočíva v kombinácii účinných látok, ktoré sa navzájom podporujú, aby dosiahli maximálny efekt.

Máte sexuálne poruchy, ste chorľaví, unavení a vyčerpaní?

V dôsledku dnešnej uponáhľanej doby sa čoraz častejšie stretávame s ľuďmi unavenými, vyčerpanými, s nedoliečenými chorobami, s poruchami sexuálneho správania. Čoraz častejšie sa partneri aj v inak harmonických vzťahoch sťažujú na nedostatok sexuálnej túžby a na problémy s jej naplnením. Kapsuly Satibo svojou jedinečnou kombináciou prírodných látok pôsobia práve na tieto oblasti. Odstraňujú únavu, vyčerpanie, dodávajú energiu a posilňujú imunitný systém. No najmä navracajú človeku sexuálnu túžbu, zvyšujú libido a pôsobia ako afrodiziakum i ako prevencia voči erektívnej disfunkcii.

Je Satibo vhodné aj pre ženy?

Samozrejme. Nielen dodáva energiu a vracia vitalitu, ale zvyšuje aj sexuálnu túžbu a umocňuje prežívanie sexuálnych aktivít.

Kedy a ako Satibo užiť?

Posilnenie libida:
1-2 kapsuly zapiť vodou hodinu pred aktom.

Psychická vyčerpanosť a fyzická únava – posilnenie imunity:
1-2 kapsuly raz denne zapiť vodou.Účinok pretrváva až 12 hodín. 

Môžu Satibo užívať úplne všetci?

Kapsuly Satibo sa neodporúča užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom s ťažkým ochorením srdca a obličiek. Ľuďom liečeným na hypertenziu sa odporúča užívať Satibo len občas alebo sa o jeho vhodnosti poradiť s lekárom.

Môže Satibo uškodiť?

Nie. Pri dodržiavaní odporúčaného dávkovania neboli zistené žiadne nežiaduce účinky ani alergické reakcie. V prípade, že nejaké vedľajšie účinky spozorujete a tieto pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

 Zloženie:

 • JAM ČÍNSKY    
  CHINESE YAM  (Dioscorea spinosita)

 Chinese Yam je divá rastlina, ktorú stáročia používali v tradičnom čínskom liečiteľstve. Vyrastie do výšky 3,05 m a do šírky 1,52 m, jeho koreň sa zbiera po roku. Do vyššej výšky narastie až po 4 alebo viacerých rokoch. Chinese Yam sa zbiera v zime. Potom sa čistí, lúpe a suší sa na slnku. Na konečné použitie sa upraví do formy prášku. Napomáha pri činnosti sleziny a žalúdka, ako aj pri správnej funkcii telesných tekutín, čo je základom pri liečení kašľa.

 

 • KUSTOVNICA ĆÍNSKA  
  CHINESE WOLFBERRY  (Lycium barbarum)

 Chinese Wolfberry je ker, ktorý pochádza a rastie jedine v Ázii a na určitej časti USA. Plody po dozretí sú červené a keď vysýchajú stmavnú. Tisíce rokov ich používali na liečenie cukrovky, na problémy s pečeňou a obličkami. V súčasnosti sa dostáva do stredobodu pozornosti, lebo existuje viacero dôkazov na jeho vynikajúce antioxidačné účinky, ktoré sa dokázali aj pri pokusoch na zvieratách.

 

 • SLZOVKA OBECNÁ    

      JOB´S TEARS  (Coix lacryma-jobi)

Hoci ho používali aj ako jedlé semienka, má dlhodobú tradíciu v čínskom tradičnom liečiteľstve a to dalo miesto aj pre Satibo. Používali ho na viac účelov, napr. pri liečení bradavice alebo na iné kožné ochorenia, pri poruchách trávenia, pri črevných ochoreniach, pri odvodňovaní tela a pri pľúcnych ochoreniach.

 

 • SLADOVKA HLADKOPLODÁ    
  LICORICE ROOT
    (Glycyrrhiza glabra)

Byliny patriace do rodu sladko koreňových rastlín sa už používajú tisíce rokov v liečiteľstve, ako napr. v starovekom Grécku, stredovekom Nemecku, renesančnom Anglicku i v starovekej Číne. Sladký koreň používali na liečenie viacerých chorôb, ako napr. pri bolesti hrdla, pálení záhy, bolesti kĺbov, pakostnici (dne) a zápche. Často používali aj ako prísadu do prípravkov z čínskych tráv a ako koreninu do jedál.

 

 • Nebesky biela ľalia  
  LILY
   (Lilium candidumL.)

Kvet Lily má bohatú minulosť v západnej kultúre, ale jej hľuza bola známa pre svoje liečebné účinky. Liečivo zo západu používali na popáleniny, vyrážky a na všetky ženské problémy. Bylinkári z Číny ju používali aj pri silnom kašli a nespavosti.

 

 • EURYALACEA  
  GORGON FRUIT
   (Euryale ferox)

Túto liečivú rastlinu tradične používali na zvýšenie sexuálnej aktivity, energetickej hladiny tela a neskôr aj na spomalenie starnutia organizmu. Používali ju aj pri ejakulácii (predčasnom výrone semena), nočnom výrone semena, bolestiach kĺbov a aj pri častom močení.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.