• Akcia
  • Odporúčame
Parasoftin exfoliačné ponožky 1pár  DLHODOBO NÍZKA CENA

Parasoftin exfoliačné ponožky 1pár

Starostlivosť o kožu na chodidlách

8,00 €
7,15 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Parasoftin - exfoliačné ponožky sú inovatívnym riešením, ktoré umožňuje intenzívnu a komfortnú starostlivosť o pokožku chodidiel. Účinné látky prípravku Parasoftin prenikajú do hornej vrstvy pokožky chodidiel, zjemňujú a odstraňujú pozostatky mozoľov a to podľa rozsahu poškodenia kože. Jednorazové ponožky sú univerzálnej velkosti a môžu ich používať muži aj ženy

Ponožky obsahujú  Komplex extraktov (extrakt z medu a extrakty z rastlín: opuncia figová, hruška, mučenka jedlá – marakuja, citrón, grapefruit a ananás), urea, alantoín a AHA / BHA kyseliny.

Produkt určený výhradne na použitie na chodidlách. Použite bezprostredne po otvorení balenia. 
- Pred použitím odstráňiť lak z nechtov a šperky z chodidiel a členkov.
- Opatrne otvoriť balenie a rovnomerne roztiahnuť tekutinu v ponožkách. Pre väčšie pohodlie, sa odporúča na exfoliačné ponožky nosiť tenké bavlnené ponožky.
- Obuť si ponožky a nechať na nohách po dobu 60 – 90 minút.

Jemne umyť chodidlá vodou a mydlom.
Exfoliačný proces začína spravidla medzi 4. a 7. dňom po aplikácii. Odlúpnuté vrstvy kože opatrne odstrániť. Nikdy kožu neodtŕhať! Celková regenerácia nastane zvyčajne po 7 až 12 dňoch.

 

Upozornenie: Produkt určený výhradne na použitie na chodidlách. Nepoužívať ho na iné časti tela. Vyhnúť sa aplikácii na podráždenú, citlivú alebo poranenú kožu. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zložku obsiahnutú v produkte. Nesmie sa používať u pacientov s cukrovkou, plesňovými ochoreniami a ekzémami. Pred použitím aplikovať malé množstvo substancie na kožu, aby sa vylúčil výskyt alergickej reakcie. V prípade podráždenia, pálenia, štípania alebo začervenania v mieste aplikácie, produkt prestať používať. 
Aplikovať tak často, ako je to potrebné, nie však častejšie ako po 30 dňoch.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Naturprodukt spol.s.r.o.,
Balenie: 1pár
Kód:
M24470
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaStarostlivosť o nohyProblémy kožeTelová kozmetika
Trápi ma: KožaSuchá koža, ekzém