Rose of Bulgaria Pánska ružová parfumová voda 60ml

Rose of Bulgaria Pánska ružová parfumová voda 60ml

Očarujúca pánska vôňa, z ktorej vyžaruje elegancia, rešpekt a prestíž, ktorá vyjadruje individualitu.

9,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

EAU DE PARFUM FOR MEN – pánska parfumová voda. Očarujúca pánska vôňa, z ktorej vyžaruje elegancia, rešpekt a prestíž, ktorá vyjadruje individualitu. Použitie: pozorne strieknite zo vzdialenosti 20-30 cm od tela. Pozor, ľahko horľavé. Uschovajte mimo dosahu detí. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Len na vonkajšie použitie.
Použitie ako sprchový gél: Gél naneste na vlhkú hubku a vmasírujte do pokožky, kým sa nevytvorí bohatá pena. Po jednej až dvoch minútach opláchnite vodu.
Použitie ako šampón: Vmasírujte do vlhkých vlasov, kým sa nevytvorí bohatá pena. Po jednej až dvoch minútach opláchnite vodou.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8048
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaKozmetika pre mužov
Trápi ma: