Rose of Bulgaria Detský ružový telový krém 75ml

Rose of Bulgaria Detský ružový telový krém 75ml

4,16 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

CREAM FOR KIDS – detský krém. Krém pre jemnú a citlivú pokožku. Stabilizuje vlhkosť a chráni pred vysušením. Obsahuje čistý rastlinný extrakt z harmančeka a ružovú vodu, ktorý je bohatý na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu a posilňujú pokožku. Tak je pleť vášho dieťaťa chránená. Obsahuje oxid zinočnatý, ktorý má protizápalové a upokojujúce vlastnosti. UV filter má preventívnu funkciu. Zabraňuje tvorbe voľných radikálov. PH je podobné PH pokožke. Produkt neobsahuje žiadne farbivá a alergény. Určené pre bábätká, deti, ako aj pre celú rodinu.
Použitie: Naneste krém na čistú pokožku. Jemne vmasírujte do pokožky.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8055
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDetská kozmetikaStarostlivosť o pokožku
Trápi ma: