relaxa rapid comfort

Relaxa Rapid 10 drg

Pre rýchle ukľudnenie, pri štúdiu alebo kreatívnej práci, pred náročným psychickým alebo fyzickým výkonom, pre ľudí trpiacich plytkým spánkom alebo poruchami zaspávania...

Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Relaxa Rapid

je prípravok pre rýchle ukľudnenie.

Je určená pre osoby:

1. trpiace psychickým a somatickým nekľudom
2. pod psychickým napätím z akejkoľvek príčiny
3. snažiace sa o stav relaxácie za účelom hlbšieho odpočinku
4. požadujúce hlbšie sústredenie, napr. pri štúdiu alebo kreatívnej práci
5. pred náročným psychickým alebo fyzickým výkonom
6. trpiace plytkým spánkom alebo poruchami zaspávania

Nespôsobuje ospalosť a neovplyvňuje pozornosť.

Zloženie :

100 mg extraktu z listov zeleného čaju s vysokým obsahom l-theaninu a 2,5 mg vitamínu B6, ktorý prispieva k normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

 1.      Prečo práve relaxa rapid?
Prípravok relaxa rapid bol vyvinutý podľa najnovších vedeckých poznatkov a farmaceutickej technológie a zohľadňuje tak všetky kritériá dôležité pre dlhodobé podávanie
Užívanie prípravku nevyvoláva zmyslovú otupelosť, nemá sedatívne či hypnotické účinky. Účinok je výraznejší pri opakovanom užití, ako pri nárazovom a izolovanom užití.

Podľa výsledkov štúdií *  po podaní l-theaninu dochádza v mozgu k tomu, že vo veľkej miere začína pracovať v režime alfa vln:
Beta vlny (13 - 30 Hz)
Tieto vlny prevládajú v normálnom bdelom stave vedomia. Pri vyšších frekvenciách nastávajú stresové stavy alebo stavy napätia. Tu prebieha logicko-analytické myslenie, často sa projevuje nekľudom, stresom, zlosťou alebo strachom. Pozornosť je vedená von a smeruje k problémom spojeným s okolím.
Alfa vlny (8 - 13 Hz)
Prevládajú v uvolnených a súčasne bdelých stavoch. Kľud a pokoj bez pocitu ospalosti alebo únavy sú charakteristické pocity pod vplyvom alfa frekvencií. Tu vznikajú predstavy, kreatívne  riešenia problémov a ideí. Mozog pracuje harmonicky a bez vysokých strát vzniknutých trením.
Theta vlny (4 - 8 Hz)
Tieto mozgové vlny charakterizujú stav hlbokého uvolnenia, meditácie, určitej fázy spánku. Pri theta frekvenciách je možné nachádzať v bdelom stave vedomia neobvyklé riešenia problémov, môžu nastať hlboké náhľady, rozvoj intuície a vízie.
Delta vlny (0 - 4 Hz)
Delta frekvencia sa vyskytuje hlavne v hlbokom spánku alebo stave hlbokého uvolnenia. Tieto mozgové frekvencie sprevádzajú procesy obsahujúce telesnú regeneráciu.

2. Ako prípravok relaxa rapid správne užívať

Užívajte jednu až dve tablety. Účinok sa dostaví obvykle do 40 minút a stav relaxácie pretrváva 3 – 6 hodín. Po 6tich hodinách je možné dávku zopakovať. Neprekračujte dávkovanie 4 tabliet denne.

Prípravok relaxa rapid je možné podávať dlhodobo, je  nenávykový.

Prípravok neovplyvňuje pozornosť, je možné ho užívať i pri riadení motorových vozidiel.

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.