REISHI - Kráľovná húb 60kps

REISHI - Kráľovná húb 60kps

Reishi Bio Kvalita - Leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum) s vysokým obsahom vlákniny. Bez lepku. Imunita - krvný obeh - cievy.

23,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

REISHI - Kráľovná húb

Výživový doplnok

Huba reishi (jap.) – Ganoderma lucidum (lat.) – Lesklokôrka lesklá (slov.), vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patrí medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a priaznivo pôsobí na obehový systém.

Charakteristika

Reishi je v ázijských krajinách používaná už vyše 4 000 rokov. V Číne Reishi nazývajú aj „zázračnou hubou“ a „kráľovnou húb“, ktorá symbolizuje bohatstvo, zdravie a dlhovekosť. Ako kráľovná húb je považovaná za významnejšiu ako zázvor. Reishi obsahuje celý rad zdraviu prospešných látok. Z plodníc a podhubia reishi bolo izolovaných až 50 polysacharidov – glukánov.

TEREZIA100 REISHI sa vyrába nadštandardnou technológiou výroby – lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, kde sa surovina najskôr zmrazí a cestou sublimácie sa odstráni ľad. Ľad sa mení priamo na vodnú paru s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100 % prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú plne zachované vlastnosti čerstvej huby: chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky.

TEREZIA100 REISHI je vyrobená s využitím všetkých aktívnych látok celej huby reishi. Pri výrobe nepoužívame extrakciu. Extrakciou sa z niektorých húb cielene získavajú konkrétne aktívne látky a súčasne sa tým zbavujú ďalších aktívnych látok, ktoré huby prirodzene obsahujú. Komplex všetkých látok prirodzene obsiahnutých v reishi má ďaleko vyšší účinok ako jediná látka získaná extrakciou.

Použitie

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • priaznivo pôsobí na obehový systém

Zloženie

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Terezia company
Balenie: 60 kapsúl
Kód:
M19821
ŠUKL kód:
EAN:
8594006897303
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaSrdce a cievy
Trápi ma: Imunita dospelýchSrdce, cievy, krv