Persen Mono tbl obd 445mg 1x30 ks

Persen Mono tbl obd 445mg 1x30 ks

Prírodný liek na zmiernenie ľahkých foriem nervozity a napätia. Riešenie porúch spánku

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 Persen Mono je rastlinný liek, ktorý sa používa na zmiernenie porúch spánku (ako je nespavosť alebo ťažkosti pri zaspávaní) a ľahkých foriem nervového napätia (ako je psychické napätie, nepokoj a podráždenosť).

Ak ste alergický na extrakt valeriány lekárskej alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Deti do 12 rokov. Pacienti so zriedkavými dedičnými problémami intolerancie fruktózy, glukózo-galaktózovej malabsorpcie alebo deficitu sacharázy a izomaltázy nesmú užívať tento liek.

Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa užívať počas tehotenstva a dojčenia.

Dávkovanie: Maximálna denná dávka: 4 tablety.Persen Mono sa má prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom studenej tekutiny (najlepšie pohárom studenej vody). Tablety sú obalené a majú sa prehltnúť celé t.j. nemajú sa lámať ani žuvať, pretože extrakt valeriány lekárskej má nepríjemný zápach a chuť.

Dospievajúci starší ako12 rokov, dospelý a starší

  1. Na zmiernenie ľahkých foriem nervového napätia: jedna tableta 3-krát denne.
  2. Na zmiernenie porúch spánku: jedna tableta polhodinu až jednu hodinu pred spaním v prípade potreby možno užiť ešte jednu dávku počas večera navyše.

Trvanie liečby

Koreň valeriány lekárskej má pozvoľný nástupu účinku a preto nie je vhodný na okamžité zmiernenie ľahkých foriem nervového napätia alebo porúch spánku. Na dosiahnutie najlepšieho liečebného účinku užívajte nepretržite počas 2 až 4 týždňov.

Zloženie: suchý extrakt z koreňa valeriány lekárskej, maltodextrín, koloidný oxid kremičitý bezvodý, mikrokryštalická celulóza, magnéziumstearát, zrážaný oxid kremičitý, mastenec, sacharóza, uhličitan vápenatý (E170), disperzne sušená arabská guma, oxid titaničitý (E171), šelak, ťažký kaolín, rafinovaný ricínový olej, makrogol 6000.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.