Odaban antiperspirant 30ml

Odaban antiperspirant 30ml

Proti nadmernému poteniu v oblasti podpazušia, rúk, tváre a chodidiel.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Potenie a nepríjemný zápach? To je minulosť.

V dnešnej dobe predstavuje potenie takmer spoločensky nežiadúci jav. Škvrny od potu a nepríjemný zápach často znižujú sebadôveru človeka.

Extrémne potenie postihuje najmä podpazušie, ale aj oblasť chrbta, rúk a nôh. Teplé letné mesiace navyše zapríčiňujú, že sa potíme ešte viac než obvykle.

Potenie so sebou prináša rad nepríjemných faktorov. Okrem neestetických vlhkých a veľkých fľakov na odeve, lepkavých dlaní, viditeľných kvapôčok na tvári býva potiaceho sa človeka aj nepríjemne cítiť. V miestach opakovaného intenzívneho potenia zároveň vzniká živná pôda pre plesne a baktérie, čo vedie k zvýšenému výskytu infekcií. Tým trpia najmä nohy.

Komplexný rad výrobkov ODABAN ® ponúka jednoduché a elegantné riešenie tohto problému. Problémy súvisiace s potením prestanú byť nočnou morou.

Výrobok ODABAN ® Spray poskytuje účinnú, dlhotrvajúcu a diskrétnu pomoc vo všetkých situáciách. Odaban krém na ruky rieši problém potenia rúk a do tretice - nepríjemný zápach nôh, ktorý je následkom ich potenia, ktorý môžete odstrániť prípravkom Odaban púder na nohy. Odaban púder je určený nielen pre starostlivosť o chodidlá, ale aj o obuv, a poskytuje tak účinné riešenie oboch problémov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.