Nasivin Sinus Tablety pre deti aj dospelých 20ks

Pomáha uvoľniť dutiny

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Nasivin Sinus je čisto bylinný prípravok na liečbu nádchy, ktorý napomáha prekonať problémy s dutinami.

Akú úlohu má Nasivin Sinus v liečbe nádchy?

Nemôžete sa vysmrkať, prebytočné hlieny sa hromadia v nose, zatekajú do nosohltana a dráždia vás na kašeľ?

Čo je Nasivin Sinus?

1. Nasivin Sinus je výživový doplnok, ktorý predstavuje starostlivo navrhnuté a vyvážené zloženie liečivých bylinných extraktov vo forme sirupu s vynikajúcou chuťou lesného medu alebo tabliet bez cukru. Predstavuje účinnú pomoc pri vysporiadaní sa s druhou fázou nádchy.
2. Nasivin Sinus sirup a tablety u voľňujú hustý hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom, teda smrkaním či kašlaním.
3. Je určený na podporu liečby nádchy pre deti aj dospelých, výrazne pomáha rozpustiť nahromadený hustý hlien, a uvoľniť tak upchaté prinosové dutiny a plný nos, ktorý sa nedá dôkladne vysmrkať. Má veľmi dobrý účinok aj proti kašľu.
Pomôže vám zbaviť sa pocitu tlaku v oblasti tváre a bolesti.
4. Nasivin Sinus priaznivo vplýva na regeneráciu slizníc, je vhodný pri akútnych aj chronických zápaloch prinosových dutín a dýchacích ciest a navyše napomáha pri antimikrobiálnej terapii - účinku antibiotík.
5. Nasivin Sinus sirup neobsahuje žiadny alkohol a tablety bez cukru sú vhodné aj pre diabetikov. Obe formy môžete pre veľmi dobrú znášanlivosť potvrdenú u detí aj dospelých používať dlhodobo.

Zaujímavosť navyše...

Účinnosť jednotlivých bylín obsiahnutých v sirupe a tabletách:

Kvet bazy čiernej pomáha pri prechladnutí, zvyšuje sekréciu z priedušiek, uľahčuje vykašliavanie a pôsobí protizápalovo.
Koreň horca žltého zosilňuje činnosť čriev a pohyblivosť tráviaceho traktu, zlepšuje vylučovanie žalúdočných štiav pôsobiacich na hlieny, ktoré sa dostali prehltnutím do žalúdka.
Vňať dúšky tymiánovej u ľahčuje odkašliavanie, pomáha pri kašli, zápaloch horných dýchacích ciest, zápaloch a kŕčoch hladkého svalstva priedušiek, má antibakteriálne a antiseptické účinky.
List skorocelu kopijovitého sa používa pri zápaloch dýchacích ciest a nosohltanu, pomáha pri zrieďovaní a uvoľňovaní hlienov, má protizápalový a protibakteriálny účinok a pôsobí aj proti kašľu.
Kvet prvosienky jarnej pôsobí odhlieňujúco, uľahčuje vykašliavanie, používa sa pri zápaloch a obštrukčných poruchách dýchacích ciest.
Koreň sladkého drievka uvoľňuje hlieny, uľahčuje odkašliavanie, má bakteriostatický, má protivírusový, protizápalový a spazmolytický účinok a zlepšuje chuťové vlastnosti niektorých liekov.

Ako sa Nasivin® Sinus užíva?

• Nasivin Sinus sa užíva 2x denne, deti od 3 do 6 rokov 2,5 ml sirupu alebo 1/2 tablety a detim od 6 rokov a dospelí 5 ml sirupu alebo 1 tabletu.
• Vďaka svojmu prírodnému zloženiu - bez obmedzení.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Merck
Balenie: 20 tabliet
Kategórie: Výživové doplnky
Trápi ma: