Multi-mam BabyDent 15ml

Multi-mam BabyDent 15ml

Gél na prerezávanie zúbkov. Tíši a zmierňuje symptómy prerezávania prvých zúbkov bez lidokaínu alebo benzokaínu alebo iných anestetík, ktoré môžu mať vedľajšie účinky.

9,45 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Multi-Mam BabyDent

tíši a zmierňuje symptómy prerezávania prvých zúbkov bez lidokaínu alebo benzokaínu alebo iných anestetík, ktoré môžu mať vedľajšie účinky !!! Multi-Mam BabyDent je prírodný, bezpečný a pri prehltnutí neškodný bez agresívnych chemických látok a anestetík ako sú lidokaín, či benzokaín s príjemnou chuťou, bez cukru a bez akýchkoľvek nežiadúcich vplyvov na zuby špeciálne vyvinutý.

Ponúka úľavu pre bábätká s prerezávajúcimi sa zúbkami

  • Hlavnou zložkou prípravku Multi-Mam BabyDent je 2QR komplex, ktorý bezpečne a prirodzene neutralizuje škodlivé baktérie a pri prehltnutí je neškodný.

Aktívne zložky:

Krospolymér na báze galaktoarabinánu a kyseliny polyglukurónovej*, xylitol, kyselina hyalurónová

*2QR komplex: patentovaný komplex biologicky aktívnych polysacharidov

Spôsob použitia:

Gél nanášajte vo výdatnom množstve na citlivé ďasná tak často, kým sa nedostaví želaná úľava. Vmasíruvavajte ho do ďasien čistým prstom alebo jemnou detskou zubnou kefkou. Aby bol čas pôsobenia čo najdlhší, snažte sa nedávať dieťaťu po nanesení gélu ihneď piť a ak je to možné, zabráňte mu, aby si gél z ďasien lízaním odstránilo.

Vhodná je aj aplikácia na predmety, ktoré prichádzajú priamo do styku s ďasnami, ako je cumlík alebo hračky na hryzenie. Intenzívnejšiu úľavu prináša BabyDent bábätkám, keď je skladovaný v chladničke (2 – 8°C). Studený gél má okamžitý upokojujúci účinok.

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BioClin
Balenie: 15 ml
Kód:
M23079
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Ústna dutina a zubyProblémy ústnej dutinyPrerezávanie zúbkovPrerezávanie zúbkov
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuÚsta a zubyPrerezávanie zúbkov