• Odporúčame
MonoDerma C10 vitamín C 28 ampúl

MonoDerma C10 vitamín C 28 ampúl

Čistý vitamín C 10 % v ampulkách na pokožku.Potláča prejavy starnutia, redukuje vrásky, omladzuje . Redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky. Redukuje zápal, začervenanie.

19,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
-3%
36,50 €
35,55 €
Skladom
19,80 €
Skladom
20,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

MonoDerma C10 vitamín C 28 ampúl

MonoDerma C10 je čistý vitamín C 10 % v ampulkách.Hlavnými výhodami vitamínu C (kyselina L-askorbová) v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky, potláča tak prejavy starnutia, redukuje vrásky, omladzuje . Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky. Redukuje zápal, začervenanie.

Neobsahuje bežné alergény, ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky.

Prečo je balený v ampulkách ? Vitamíny v čistej a prírodnej forme majú tendenciu na vzduchu a svetle oxidovať, a tak strácať svoju účinnosť. Špeciálne balenie Monodermodosi ochráni aktívne zložky pred účinkom slnečného žiarenia a pred možnou oxidáciou. Ampulky Monodermodosi sú vyrobené z rastlinného želé, ktoré je biologicky rozložiteľné, sterilné a uchováva stabilitu látok. Ampulky sú okrem toho balené v praktickom dávkovacom balení, ktoré umožní vybrať vždy len jednu ampulku a tak je ochrana pred okolitými vplyvmi dvojitá.

Balenie obsahuje 28 ampuliek, t.j. vitamínovú kúru na 1 mesiac.

Doporučené dávkovania : naneste obsah 1 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť

Použitie :  Pre všetky typy pleti.  Pre všetkých nad 18 rokov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.