MOLUSK dermálny roztok 3g

MOLUSK dermálny roztok 3g

Kontagiózne moluskum (Molluscum contagiosum) je choroba, ktorú vyvoláva vírus zo skupiny poxvírusov (Poxivirus). Môže sa prenášať pohlavne, dotykom alebo spoločným používaním predmetov každodennej potreby.

 

16,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Molusk roztok 3g je žieravina s vel'mi zásaditým pH a leptavým účinkom (10% hydroxid draselný), ktorá účinkuje externe na kožu a denaturuje proteíny tkaniva, určená na lokálnu kožnú liečbu molusiek. Molusky sú nákazlivým benígnym kožným ochorením spôsobeným infekciou vírusom zo skupiny poxvírusov (molluscum contagiosum). Infekcia spôsobuje lézie (pľuzgieriky) na koži a je bežná u detí vo veku 2 až 5 rokov, ale môže sa prejaviť aj u dospievajúcich a dospelých.

Aplikácia :

Aplikovať môžu iba dospelé osoby.
Aplikovať raz denne, ak lekár neurčí inak. Každodennú aplikáciu opakujte do začervenania, podráždenia alebo opuchu základne lézie, ku ktorému zvyčajne dochádza po 4 – 6 dňoch. V tomto okamihu zastavte liečbu a na léziu neaplikujte žiadny iný roztok. Zápal je prejavom toho, že molusky zmiznú za 2 až 5 týždňov. Ak sa zápal neobjaví, môžete pokračovať v aplikácii zdravotníckej pomôcky na léziu, až do objavenia zápalu.

Upozornenie :

Ak budete pokračovať v liečbe oblasti, ktorá je už zapálená alebo podráždená, môže dôjsť v ošetrovanej oblasti k vzniku vredov. Nepoužívajte roztok na rovnakú léziu viac ako 10 po sebe idúcich dní. Ak nejaký deň vynecháte, neaplikujte roztok druhý deň dvakrát. Aplikujte ho znova iba raz a pokračujte, kým lézia nečervená.
Pozor žieravina.

Postupujte presne podľa pokynov na použitie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pierre Fabre
Balenie: 3g
Kód:
M22317
ŠUKL kód: M22317
EAN:
Kategórie: Zdravotnícke potrebyZdravotnícke pomôckyKozmetikaProblémy kožeMykózy a plesne
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaInfekcie, dezinfekcia