• Odporúčame
AMPcare 30tbl

AMPcare 30tbl

Patentovaný doplnok výživy pre imunostimuláciu. Potláča opakované problémy s herpesom, kútikmi, mykózami a vírusmi.
Pomáha v liečbe bradavíc a molusiek
Alternatíva pre tých, ktorí sa nechcú očkovať proti sezónnej chrípke.

19,20 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AMPcare je patentovaný prírodný doplnok výživy obsahujúci Glycomacropeptid (AM3®) a čistý Echinacea extrakt (Polinacea®) na zlepšenie a zvýšenie imunitnej obranyschopnosti organizmu.

Zloženie: GLYKOMAKROPEPTID (AM3®) 15 mg : Glykomakropeptid je glykofosfopeptid, ktorý je extrahovaný z bunkových stien húb Candida utilis. Je spojený s rastlinnými proteínmi a podporený anorganickou formou fosfátu a sírana vápenáteho, ktoré zabezpečujú stabilitu potrebnú pre orálne použitie, čím sa zabráni jeho degradácii účinku v žalúdku a dvanástniku.  POLINACEA® 50 mg : Štandardizovaný a čistý extrakt z Echinacei úzkolístej (Echinacea angustifolia). Patentovaný proces extrahovania zabezpečí vysokú koncentráciu aktívnych zložiek (echinacoside a IDN 5405,  polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou) a odstráni neaktívne zložky.

Popis: POLINACEA® zvyšuje imunitnú ochranu tela a má bakteriostatický, virostatický (opakujúci sa herpes simplex, bradavice, chrípka....), mykostatický (vaginálna mykóza,...)  a protizápalový (lokálne infekcie,...) účinok. GLYCOMACROPEPTIDE stimuluje imunitnú ochranu: selektívne stimuluje vrodenú imunitu sprostredkovanú bunkami bojujúce s infekciou; znižuje zápal spôsobený vonkajšími činiteľmi, ktoré podporujú infekciu.

Indikácie: AMPcare sa indikuje ako pomocná látka pri ošetrovaní infekcií (vírusových, bakteriálnych, mykotických) a poskytuje užitočnú podporu v prípade zvýšenej výživovej potreby (rast, choroba, starnutie) alebo v situáciách, ktoré môžu spôsobiť deficit v odpovedi imunity.

Dávkovanie: 2 tablety denne zapiť vodou alebo podľa odporúčania lekára.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.