AMPCARE na imunitu

AMPcare 30tbl

Patentovaný doplnok výživy pre imunostimuláciu. Potláča opakované problémy s herpesom, kútikmi, mykózami a vírusmi. Pomáha v liečbe bradavíc a molusiek Alternatíva pre tých, ktorí sa nechcú očkovať proti sezónnej chrípke.

20,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
-19%
64,00 €
52,00 €
Skladom
13,33 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AMPcare je patentovaný prírodný doplnok výživy obsahujúci Glycomacropeptid (AM3®) a čistý Echinacea extrakt (Polinacea®) na zlepšenie a zvýšenie imunitnej obranyschopnosti organizmu.

AMPcare je výživový doplnok s obsahom glukomanánu, sójového proteínu a čisteného extraktu z echinacei. Echinacea prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

ECHINACEA zvyšuje imunitnú ochranu tela a má bakteriostatický, virostatický (opakujúci sa herpes simplex, bradavice, chrípka….), mykostatický (vaginálna mykóza,…)  a protizápalový (lokálne infekcie,…) účinok. GLUKOMANÁN a SÓJOVÝ PROTEÍN stimuluje imunitnú ochranu: selektívne stimuluje vrodenú imunitu sprostredkovanú bunkami bojujúce s infekciou; znižuje zápal spôsobený vonkajšími činiteľmi, ktoré podporujú infekciu.

Indikácia: AMPcare sa indikuje ako pomocná látka pri ošetrovaní infekcií (vírusových, bakteriálnych, mykotických) a poskytuje užitočnú podporu v prípade zvýšenej výživovej potreby (rast, choroba, starnutie) alebo v situáciách, ktoré môžu spôsobiť deficit v odpovedi imunity.

Zloženie: Glukomanán, sójový protein, calcium fosfát, mikrokryštalická celulóza, calcium sulfát; suchý extrakt z echinacei (Echinacea Angustifolia e.s. purifikovaná, koreň, maltodextrín),  hydroxypropylmetyl metacelulóza, prírodná živica, kyselina steárová, oxid kremičitý, rastlinný magnézium stearát, farbivo: E171.

Nutričné informácie na 100 g na dávku (2 tablety)
Glukomanán

 

Sójový proteín

2,97 g

 

0,59 g

25 mg

 

5 mg

Echinacea Angustifolia e.s. 11,9 g 100 mg

*ODD   Odporúčaná denná dávka

Dávkovanie: 2 tablety denne zapiť vodou alebo podľa odporúčania lekára. 

Upozornenia: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Možná škvrnitosť na tabletách je spôsobená prirodzenými vlastnosťami extraktu z Echinacei. Uchovajte pri izbovej teplote (15-30 °C), udržujte mimo priameho zdroja tepla, slnečného žiarenia a vody. Doba minimálnej trvanlivosti sa vzťahuje k riadne uzavretému prípravku v originálnom balení za vyššie uvedených podmienok. NEOBSAHUJE GLUTÉN, LAKTÓZU alebo SACHARÓZU.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: SkinMedical
Balenie: 30 tabliet
Kód:
M16178
ŠUKL kód:
EAN:
8032715367415
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaStres a vyčerpanieImunita dospelých
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaImunitaInfekcie, dezinfekciaImunita dospelýchZápaly, enzymoterapia