Melatonín 3mg 90tbl

Webber Naturals Melatonín 3mg 90tbl

Pomáha obnoviť spánkový cyklus. Tablety ľahko rozpustné pod jazykom.

10,88 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Webber Naturals Melatonín 3mg 90tb

pod jazyk rozpustné tablety

 
Pre pravidelný spánok
 
Melatonín prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jetlag). Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie. Webber Naturals, najdôveryhodnejšia značka Kanadských vitamínov pre Vaše zdravie.
 

Výživový doplnok obsahuje melatonín vo forme rozpustných tabliet.

  • Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie (priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1mg v blízkosti pred spaním).
  • Melatonín prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag) (priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme minimálne 0,5 mg tesne pred časom spania prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia).
Dávkovanie 
Odporúčané dávkovanie (iba pre dospelých): Pred spaním nechajte rozpustiť pod jazykom 1/2 tablety jedenkrát denne alebo podľa pokynov lekára. Jet lag: Užite na cestách a v cieľovom mieste, kým sa neprispôsobíte novému dennému vzoru. Na občasné krátkodobé použitie. Pri použití po dobu 4 týždňov sa poraďte s lekárom.
 
Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívajte iba pred spaním. Pred použitím sa poraďte s lekárom, ak máte hormonálne poruchy, cukrovku, ochorenie pečene alebo obličiek, detskú mozgovú obrnu, poruchy záchvatov, migrény, depresie a / alebo hypertenziu alebo ak užívate lieky na krvný tlak alebo sedatívne / hypnotické lieky. 5 hodín po užití melatonínu neveďte vozidlá ani neobsluhujte stroje. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 4 týždne (chronická nespavosť), vyhľadajte lekára. Neužívajte, ak užívate imunosupresívne lieky a / alebo ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávať mimo dosahu detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať na suchom a tmavom mieste.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Webber naturals
Balenie: 90 tabliet
Kód:
M13254
ŠUKL kód:
EAN:
625273036008
Kategórie: Výživové doplnkyStres a vyčerpanieNespavosť
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuHlava a nervyNespavosťÚnava, vyčerpanosť