KULÍŠEK Extra 10 sáčkov

KULÍŠEK Extra 10 sáčkov

Potravina na osobitné lekárske účely pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca života, pre deti i dospelých.

6,44 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
5,88 €
Skladom
6,30 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

KULÍŠEK Extra 10 sáčkov

Potravina na osobitné lekárske účely pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca života, pre deti i dospelých.
Pre diétny režim pri dehydratácii, hnačkových stavoch alebo vracaní. Vhodné tiež pri horúčkovitých ochoreniach

  • Instantná zmes na prípravu rehydratačného roztoku obohatená o zeleninové a ovocné zložky bohaté na minerálne látky. Zvýšená chuťová prijateľnosť nápoja. 

Zloženie

glukóza, dyňový prášok, citronan sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, broskyňový prášok, broskyňová aróma

Upozornenie

Rehydratačný nápoj sa pripraví rozpustením 1 vrecka v 200 ml pitnej vody vhodnej pre dojčatá (dospelí a staršie deti – pitná voda). Nápoj sa pripravuje najlepšie vždy čerstvý, eventuálne je možné ho po príprave uchovať cca 2 hodiny v dobre uzavretej nádobe v chladničke.

Podáva sa vychladené z fľaše, šálky alebo po lyžičkách. Drobné čiastočky dyne a broskyne nie sú na závadu pripraveného nápoja.

Dôležité upozornenia: Potravinu možno používať len pod lekárskym dohľadom alebo kvalifikovaného odborníka v oblasti klinickej výživy. Roztok je možné použiť ako jediný zdroj výživy len v prvých 4 hodinách podávania u nedojčených detí, u dojčených detí sa roztok podáva bez prerušenia kojenia. Každú zmenu stavu dieťaťa k horšiemu počas užívania (silné vracanie, nekľud, spavosť, náhle bolesti brucha, pretrvávajúva hnačka) je potrebné konzultovať s detským lekárom. Skaldovať mimo dosahu malých detí, pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Goldim
Balenie: 10 sáčkov
Kód:
MAG01635
ŠUKL kód:
EAN:
8594003322105
Kategórie: Výživové doplnkyTrávenieTráviace ťažkostiHnačka
Trápi ma: Hnačka