Konská masť Forte Chladivá 500ml

Konská masť Forte Chladivá 500ml

miestne opuchliny, bolesť svalov, chrbtice, reuma

15,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 7 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

masť s chladivým efektom

KONSKÁ MASŤ – BYLINNÝ BALZAM – OBSAHUJE 25 BYLÍN A RASTLINNÝCH BIOAKTÍVNYCH EXTRAKTOV

KONSKÁ MASŤ – FORTE je vyrobená, tak ako základná verzia – chladivá z 25 druhov bylinných a rastlinných extraktov. Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením výťažkov z bylín, o ktorých je známe, že pomáhajú pri ťažkostiach spojených s artritídou, reumatickými stavmi, zápalmi šliach a kĺbových puzdier, miestnymi opuchlinami, bolesťou svalov, chrbtice a pri ischiatických ťažkostiach. Na dosiahnutiemaximálneho účinku boli v tejto receptúre použité najvyššie možné koncentrácie extraktov týchto rastlín:
GAŠTAN KONSKÝ
K hlavným liečivým látkam patrí predovšetkým aescín, trieslovina a flavonoidné glykozidy. Tieto zložky sa podieľajú na zvyšovaní elasticity cievnych stien, zvyšujú obehovú rýchlosť, žilový odtok a zabraňujú tvorbe opuchlín. Preto sú osvedčeným prostriedkom na kŕčové žily. Majú tiež výrazný protizápalový a hojivý účinok na kĺby, svaly a šľachy.
KOSTIHOJ LEKÁRSKY
Hlavnou liečivou zložkou je alantoin, ktorý podporuje regeneráciu kostí, kĺbov, chrupiek a účinne lieči zápaly. Urýchľuje obnovu buniek a odsraňuje svalovú únavu. Výrazne tiež pomáha pri liečbe poúrazových stavov (zlomeniny, vykĺbenie a pomliaždeniny).
BORIEVKA OBYČAJNÁ
Aktivuje lymfatický systém, čím napomáha odstraňovať zo svalov toxické látky. Účinne pôsobí proti kŕčom a urýchľuje regeneráciu svalov. Napomáha tiež pri liečbe dny a reumatizmu.

Spôsob použitia: Po nanesení na postihnuté miesto úplne vmasírujte také množstvo gélu, aké pokožka absorbuje. Na zvýšenie účinnosti je tiež možné použiť zábal s hrubou vrstvou gélu.
Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí, na sliznice a poranenú pokožku. Pri použití na kŕčové žily tieto nemasírujte, ale iba zľahka natierajte. Skladujte mimo dosahu detí, v suchom prostredí a pri izbovej teplote. Vzácne sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z bioaktívnych zložiek prípravku (napr. kožná vyrážka). V takom prípade je nutné prerušiť aplikáciu a pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadať lekára.
INGREDIENTS: AQUA, GLYCERIN, SYMPHYTUM OFFICINALE, AESCULUS HIPPOCASTANUM MENTHOL, CAMPHOR, EUCALYPTUS GLOBULUS, JUNIPERUS COMMUNIS, MENTHA PIPPERITA, ARNICA MONTANA, GINGKO BILOBA, SCUTELARIA BAICALENSIS, CARBOMER, ECHINACEA PURPUREA, AGRIMONIA EUPATORIA, CALENDULA OFFICINALIS, THYMUS VULGARIS, ABIES ALBA, PINUS PUMILIONIS, BISTORA FRUCTUS, CITRUS LIMONUM, CITRUS GRANDI, PINUS MUGO, ROSMARINUS OFFICINALIS, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA, CALLUNA VULGARIS, CHAMOMMILA RECUTITA, MYRTILI FRUCTUS, RIBES NIGRUM, DIMETICONE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLCHLOROIOTHIAZOLINONE, METHYLLISOTHIAZOLINONE, SODIUM HYDROXIDE, IC19140
Dermatologicky testované
Výrobca: HERBAMEDICUS, GmbH, 8002 Zűrich, Švajčiarsko

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.