indol3C 120kps

indol3C 120kps

Obsahuje účinný I3C z hlúbovej zeleniny.

41,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 20 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Indol3c® - I3C - Indol-3-Carbinol

Zloženie

  • Indol-3-carbinol (I3C), 150 mg v jednej kapsule
  • Kukuričný škrob (objemové činidlo)
  • Želatína (obal kapsuly)

Popis

INDOL3C® je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C). Indol-3-carbinol sa nachádza v brokolici, kapuste, ružičkovom keli, karfiole a v inej krížokvetej zelenine. Indol-3-carbinol priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu.

 

Odporúčaná dávka

2-3 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú pred jedlom a je vhodné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Odporúča sa užívať INDOL3C® 3 mesiace a následne si urobiť 2-mesačnú prestávku. Potom je možné cyklus užívania INDOL3C® zopakovať. INDOL3C® sa môže užívať aj počas rádioterapie, pred a po chemoterapii. INDOL3C® sa môže užívať aj pri súčasnom užívaní hormonálnej antikoncepcie. Je vhodný aj pre diabetikov.

Upozornenia

Výživový doplnok INDOL3C® sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok INDOL3C® sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Užívanie výživového doplnku INDOL3C® je nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a u ľudí s precitlivenosťou na akúkoľvek zložku prípravku. INDOL3C® môže spôsobovať plynatosť, pocit nafúknutia, ktorý vymizne v priebehu niekoľkých dní. INDOL3C® je nutné uchovávať na suchom a tmavom mieste pri teplote 10°– 25° C. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je nutné prestať výživový doplnok INDOL3C® užívať!

Minimálna trvanlivosť

do dátumu uvedeného na obale.

Výrobca a distribútor:

MEDIKAPHARM s.r.o., Račianska 81, 831 02 Bratislava, Slovenská republika

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: medikaPharm
Balenie: 120 kapsúl
Kód:
M12324
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunita
Trápi ma: