Hydrofemin vaginálny gél s aplikátorom 50ml

Hydrofemin vaginálny gél s aplikátorom 50ml

Hydrofemin je gél podporu regenerácie a na obnovenie prirodzeného fyziologického stavu pošvovej sliznice pri stavoch, ktoré spôsobujú suchosť v pošve alebo pri poškodení sliznice z dôvodu infekcie.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Hydrofemin gél

od Egisu je vaginány gél s obsahom kyseliny hyalurónovej a kyseliny mliečnej, ktoré sú prirodzenou súčasťou ľudského tela.

Kyselina hyalurónová s vlhkou vaginálnou sekréciu sliznice vytvára gélovitý ochranný povlak, ktorý zvlhčuje, chráni a zabraňuje prenikaniu a rastu patogénnej mikroflóry, urýchluje prirodzené hojenie a regeneráciu poškodenej sliznice a podporuje protizápalové procesy.

Kyselina mliečna vytvára potrebné, prirodzene kyslé prostredie a tak udržiava mikrobiálnu rovnováhu a zabraňuje šíreniu patogénnych mikroorganizmov, predovšetkým húb.

Použitie:
Na podporu regenerácie a na obnovenie prirodzeného fyziologického stavu pošvovej sliznice pri stavoch, ktoré spôsobujú suchosť v pošve (po pôrode, v období laktácie, pri menopauze, pri chemo-alebo rádioterapii) alebo pri poškodení sliznice z dôvodu infekcie.

Aplikácia :
Vaginány gél s aplikátorom je určený na zavedenie do pošvy pri predpísaných indikáciách a podľa príbalového letáku.

Viac info na www.hydrofemin.sk

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.