ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120ml Jamieson

ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120ml Jamieson

Intenzívne hydratuje, obnovuje pružnosť a pevnosť pokožky. Kvalitný produkt s obsahom prírodných účinných látok. Obsahuje vitamín E

12,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU

Popis

Intenzívne hydratuje, obnovuje pružnosť a pevnosť pokožky. Kvalitný produkt s obsahom prírodných účinných látok. Obsahuje vitamín E, ktorý redukuje jemné kontúry a vrásky, proteínové hydratujúce látky, vďaka ktorým je pokožka opäť elastická, pôsobí viditeľne mladšie a je hladšia, antioxidanty s ochranným účinkom. Pokožku upokojuje, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, dodáva pleti žiarivý vzhľad. Hypoalergénna kozmetika bez parabénov.

Jemne nanášajte podľa potreby ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť. Používajte na tvár i telo a na starostlivosť o pokožku so striami, hlbokými vráskami, vhodné aj na suchú a extrémne vysušenú pokožku. Na vylúčenie prípadnej alergickej reakcie sa odporúča pred prvým použitím otestovať krém na malej ploche pokožky.

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie! Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte, ak sa vyskytli známky podráždenia alebo vyrážky. Pri pretrvávajúcej precitlivenosti vyhľadajte lekára. Uchovávajte mimo dosah detí. ProVitamina bola vyvinutá na základe 85 rokov skúseností v Laboratóriách Jamieson. Hlavnou myšlienkou bolo zachovanie prirodzenej krásy. Hypoalergénna, bezparabénová hydratačná kozmetika Jamieson obsahuje čistý vitamín E – účinný antioxidant, ktorý pomáha redukovať jemné línie i vrásky a pôsobí proti opotrebovanému vzhľadu pokožky. Jemná zmes s obsahom proteínov a rastlinných výťažkov pokožku dlhodobo hydratuje. Pokožka vystavená stresu je hladšia oveľa rýchlejšie ako pri použití bežných krémov. Užívajte si vyživujúce zloženie výrobkov Provitamina.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Jamieson
Balenie: 120ml
Kód:
M17840
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVrásky a starnúca pleťPleťová kozmetikaNormálna pleťHydratácia pleti
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaVrásky,starnutie a pevnosť pleti