Hemann Femigard 300ml

Hemann Femigard 300ml

Zmes bylín v koncentráte Femigard môže prispievať : k správnemu priebehu menštruácie pri hormonálnej antikoncepcii k správnej pohode v klimaktériu k emocionálnej vyváženosti a všeobecnému blahu (mentálnej a fyzickej pohode)

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Podrobnejšie informácie

Bylinný koncentrát MUDr. Václava VYDRU

Podklady pre zostavenie receptúry prekračujú štyri storočia. Byliny, ktoré obsahuje bylinný koncentrát Femigard, sú výhradne stredoeurópske.Skúšanie zostavy Femigardu trvalo 24 rokov a úplne vyhovuje svojmu určeniu – príprava úpravy funkcií a navodenie optimálnej citlivosti pre autoregulačné mechanizmy, úprava biorytmu ženských pohlavných orgánov a tým odstránenie patologických príznakov sprevádzajúcich menštruačný cyklus čím uľahčuje ovuláciu.

Originálny bylinný extrakt Femigard sa užíva po dobu 3 menštruačných cyklov, teda 90 dní.
Tekutý rastlinný koncentrát Femigard bez konzervácie, bylinnej chuti je určený k udržaniu dobrého biorytmu ženských a normálných funkcií mužských pohlavných orgánov.

Pôvodne slúžila bylinná zmes Femigard ako súčasť komplexnej prípravy neinvazívneho liečenia ženskej sterility.
Femigard bylinný koncentrát bol vyrobený ako prostriedok, ktorý zamädzil neštandardnej domácej výrobe čaju Femigard a zvýšil účinok obsiahnutých liečivých látok a ich využitie.

Zloženie Femigard

Extrakt z myšieho chvosta (rebríček obyčajný), harmančeka kamilkového, púpavy lekárskej, medovky lekárskej, puškvorca obyčajného, voda, etanol, fruktóza.

Femigard dávkovanie

3 x denne malá lyžica pred jedlom zmiešať s 1 dcl vody.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.