Golden Panax Ginseng + Ginkgo Biloba + Magnézium, ampuly 10x10ml

Golden Panax Ginseng + Ginkgo Biloba + Magnézium, ampuly 10x10ml

Pôsobí protizápalovo, antioxidačne, cytotoxicky a antialergicky, prispieva k udržaniu správnej mozgovej výkonnosti,podporuje periférny obeh...

5,85 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Golden - Panax Ginseng + Ginkgo Biloba + Magnézium ampulky obsahujú ženšen, ktorý  okrem iných účinných látok obsahuje predovšetkým ginsenozidy, vitamíny, silice, peptidy, polysacharidy, glikopeptidy a aminokyseliny, ginkgo bilobu a magnézium. .

Ženšen je trváca bylina vysoká 30 až 50 cm. V medicíne sa využíva koreň 5-6 ročnej rastliny. Koreň je valcovitý, niekedy má tvar podobajúci sa na človeka. Koreň po usušení na slnku sa olúpe – biely ženšen, alebo sa pred sušením obarí vriacou vodou, tak sa získa červenohnedý ženšen, alebo sa obarí parou a vznikne červený ženšen. Ženšen sa vo východnej medicíne používa niekoľko tisíc rokov a posledných niekoľko storočí taktiež v západnej medicíne. V ázijských krajinách je ženšen nazývaný tiež koreň života alebo všeliek.

Ginsenozidy patria do skupiny steroidných saponínov. Glikozidy označované ako Rb1, Rb2, Rc a Re , Rg1,Rh1 sú tvorené aglykónom 20-S-protopanaxadiol alebo 20-S-protopanaxtriol a sacharidovou zložkou- glukóza, arabinóza, alebo ramnóza. Farmakologicky účinný je až metabolit, ktorý vzniká až po hydrolýze glikozidu z aglykónu jeho transformáciou v čreve. Táto transformovaná zložka - špecifický metabolit - pôsobí protizápalovo, antioxidačne, cytotoxicky a antialergicky.

GIngko biloba prispieva k udržaniu správnej mozgovej výkonnosti a podporuje periférny obeh.

Horčík (magnézium) prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky, k rovnováhe elektrolytov, k udržaniu zdravých kostí a zubov.

Zloženie:

1 ampulka 10ml obsahuje: 350mg Magnesium (horčík), 200mg Panax Ginseng (ženšen), 60 mg Ginkgo Biloba

Dávkovanie : 

1 ampulka denne Pred použitím ampulku pretrepať.

Ampulku je potrebné pred požitím pretrepať, odstrániť vrchný kryt, následne prepichnúť ďalší uzáver pomocou priloženej slamky. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov sa odporúča užívať 6-8 týždňov. Pri dlhodobom užívaní je potrebné po dvoch mesiacoch urobiť trojtýždňovú prestávku.

Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmú užívať osoby s vysokým krvným tlakom a osoby náchylné na krvácanie.

Uchovávať mimo dosahu detí na suchom, chladnom mieste.

Zakalenie obsahu nie je na závadu.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Golden Product s.r.o.
Balenie: 10 ampúl po 10ml
Kód:
M20704
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaKrásaStres a vyčerpanie
Trápi ma: