• Odporúčame
  • Z reklamy
Cannaderm Capillus šampón seborea 150ml

Cannaderm Capillus šampón seborea 150ml

Šampón na pokožku hlavy s prejavmi kožných problémov ako je seborea, nadmerná tvorba lupín (mastných i suchých) alebo podráždenie, začervenanie, svrbenie vlasovej pokožky.

13,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Canaderm Capillus šampón je nový program špeciálnej starostlivosti o pokožku hlavy s prejavmi kožných problémov ako je seborea, nadmerná tvorba lupín (mastných i suchých) alebo podráždenie, začervenanie, svrbenie vlasovej pokožky. Capillus šampón na lupiny s climbazolom, s výťažkami z grepových semienok, repíku, majoránky a s čistým konopným olejom pre umytie a ošetrovanie vlasov a pokožky hlavy s prejavmi lupín a svrbenia. 

Účinná látka Climbazola spolu s ďalšími výťažkami pôsobí okamžite proti príčinám vzniku lupín, obmedzuje tvorbu kvasiniek a upravuje rovnováhu vlasovej pokožky, zmierňuje svrbenie i podráždenie. Šampón jemne a šetrne umýva pokožku hlavy i vlasy bez podráždenia, vlasy sú po umytí čisté, lesklé a dobre ošetrené. Climbazola významne obmedzuje množenie kvasiniek Pityrosporum ovale a niektorých negatívne spolupôsobiacich baktérií. Práve premnoženie týchto kvasiniek a baktérií je jednou z hlavných príčin vzniku lupín a nepríjemného svrbenia či podráždenia vlasovej pokožky. 

Aplikácia :

naneste šampón na mokré vlasy a jemne napeňte zvlášť na pokožke hlavy a po dĺžke vlasov. Nechajte aspoň 3-5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou. Dlhé vlasy ošetrite balzamom na vlasy.

Zloženie :

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Grandis Extract, Lactic Acid, Agrimonia Eupatoria Extract, Xanthan Gum, Climbazole, Ascorbic Acid, Origanum Majorana Oil, Allantoin, Cymbopogon Flexuosus Oil

Cannaderm používa ako hlavnú ingredienciu konopný olej lisovaný za studena a v ochrannej atmosfére. Konopný olej Cannaderm neobsahuje žiadne návykové - psychoaktívne látky ako je THC. Je lisovaný výhradne zo schválených odrôd konopy siatej, ktorá je špeciálne šlachtená tak, aby obsahovala minimum týchto látok. Výrobky Cannderm majú certifikát THC Free.

Cannaderm zásadne nepoužíva žiadne syntetické parfémy ani farbivá, naše výrobky majú prirodzený farebný nádych a typickú vôňu po použitých prírodných prísadách.

Cannaderm nepoužíva žiadne ingrediencie z ropy - v našich produktoch nenájdete vazelínu, minerálny olej, parafín ani syntetické konzervačné látky.

Cannaderm používa len 100% prírodné konzervačné látky.

Cannaderm využíva v receptúrach okrem konopného oleja aj ďalšie liečivé rastliny, cenné rastlinné oleje a účinné extrakty, vždy v najvyššej kvalite a s overeným pôsobením.

Cannaderm v receptúrach umývacích prípravkov nepoužíva silné a potencionálne dráždivé umýcie látky, naše receptúry neobsahujú SLS ani SLES.

Cannaderm využíva pre ochranu pokožky pred UV žiarením vysoko kvalitné minerálne UV filtre s garantovaným ochranným faktorom a vynikajúcou znášanlivosťou aj pre poškodenú pokožku.

Všetky produkty Cannaderm sú dermatologicky testované a riadne notifikované.

Žiadne výrobky Cannaderm nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Simply You Pharmaceuticals
Balenie: 150ml
Kód:
M21613
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetikaPrípravky proti lupinámPsoriáza a seborea
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyLupiny