Pharmaton Geriavit 100cps pre aktívnych seniorov

Pharmaton Geriavit 100cps

Zlepšuje fyzickú a duševnú kondíciu, pôsobí proti únave a podporuje celkovú vitalitu. Vyvážená kombinácia ženšenového extraktu G115, vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
V 1 kapsule:
Účinná látka: štandardizovaný výťažok z koreňov ženšenu G115 so stálym 4% obsahom ginsenozidov (Panax ginseng C.A. Meyer) 40mg.
Vitamíny a minerály: vitamín C 60mg, niacín (vit.PP) 16,13mg, vitamín E 12mg, vitamín B6 1,4mg, vitamín B2 1,4mg, vitamín B1 1,1 mg, vitamín A 800μg, biotín 50μg, kyselina listová 200μg,
vitamín D3 5μg, vitamín B12 2,5μg, železo 10,5mg, mangán 2mg, meď 1mg, selén 55mcg, zinok 1,5mg, vápnik 120mg, lecitín 100mg.
Pharmaton Geriavit podporuje vitalitu a dodáva energiu. Má priaznivý vplyv na duševnú a fyzickú schopnosť. Vitamíny a minerály obohatené špeciálnym extraktom z ženšenu G115.
Ženšen pravý (Panax ginseng) pomáha udržiavať vitalitu a dodáva energiu, posilňuje výdrž a celkovú fyzickú kondíciu, priaznivo ovplyvňuje odolnosť organizmu voči stresu a únave,
prispieva k normálnej činnosti krvného obehu a k sexuálnemu zdraviu, podporuje kognitívnu a duševnú výkonnosť. Vitamíny B1, B2, niacín, biotín a železo priaznivo ovplyvňujú
energetický metabolizmus. Vitamíny C, B2, B6, B9 a B12 pomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpania. Zinok a železo prispievajú k správnej kognitívnej funkcii.
Prípravok Pharmaton Geriavit odporúčame pri dlhodobej, nadmernej psychickej a fyzickej námahe, pri intenzívnej práci a pri strese, v čase rekonvalescencie a pre posilnenie celkovej odolnosti,
pri nevyváženej a nedostatočnej výžive.  1 kapsula s jedlom, najlepšie pri raňajkách. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Obsahuje mliečny cukor (laktózu).
Obsahuje sóju.
Nie je určené pre deti.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Sanofi-aventis
Balenie: 100 kapsúl
Kategórie: Výživové doplnkyKrásaVitamíny a minerályVitamíny a minerályVitamíny pre seniorov
Trápi ma: Vitamínové doplnky