FLAVIN7 kvapky 200ml

FLAVIN7 kvapky 200ml

extrakt z ovocia

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

FLAVIN7 kvapky

FLAVIN7® je extrakt z ovocia s vynikajúcimi fyziologickými účinkami. Je veľmi bohatý na polyfenolové zlúčeniny vrátane flavonoidov a iných rastlinných antioxidantov, ktoré svojou schopnosťou vychytať voľné radikály ochraňujú organizmus od ich deštrukčných vplyvov. Vďaka tomu znižujú procesy poškodzujúce bunky, spomaľujú starnutie buniek, zlepšujú vstrebávanie vitamínov v organizme. Pravidelné užívanie kvapiek môže napomôcť zníženiu nepriaznivého vplyvu voľných radikálov, ktoré sa do organizmu dostali, alebo sa tam tvoria. Tým sa chránia bunky a tkanivá, a zabezpečuje sa ich nerušená činnosť. Flavonoidový koncentrát má teda veľký význam z hľadiska prevencie chorôb. V prípade ochorenia zmierňuje nežiaduce účinky liečiv a podporuje uzdravenie. FLAVIN7® je určený pre každú vekovú skupinu bez obmedzenia.

Odporúčaná denná dávka:
− Pri prevencii denne 5 ml, vo forme kúry 4−6 mesiacov, ale je možné používať i priebežne.
− Pre osoby nad 40 rokov denne 2 x 5 ml.
− Ako doplňujúca terapia denne 2 x 10 ml počas jedla, alebo po ňom.

FLAVIN7® je možné užívať priamo, alebo primiešaný k ovocnej šťave, vlažnému čaju, pitnej vode. Keď ho niekoľko minút podržíme pod jazykom, môžeme urýchliť vstrebávanie.

Odporúčame flavonoidový koncentrát dávkovať pomocou priloženého dávkovača, pretože len takto sa zachová sterilita výrobku.

Pred užitím obsah fľašky pretrepte. FLAVIN7® neobsahuje žiadne prímesi, ani konzervačné látky, preto ho po otvorení uložte do chladničky!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.